Королівська академія мистецтв покаже в Лондоні російську "Революцію"

Ісаак Бродський "Ленін в Смольному"

Виставка, присвячена історії Великої Жовтневої революції 1917 року, відкриється в Королівській академії мистецтв у Лондоні 11 лютого, повідомляє ТАСС.

За словами директора Третьяковської галереї Зельфіри Трегулова, виставка стане одним з найбільш "яскравих і знакових проектів, які будуть організовані в Європі в 2017 році", приурочених до сторіччя російської революції.

В експозиції представлять твори російських художників 1910 - 30-х років із зібрання Третьяковської галереї, Російського музею, а також регіональних російських музеїв. Картини авангардистів Казимира Малевича, Василя Кандинського, Любові Попової, Івана Клюна, Іллі чашниками будуть сусідити з роботами соцреалістів - "Ленін в Смольному" Ісаака Бродського і "потре Сталіна в кріслі" Георгія Рубльова і демонструвати історичний прецедент одночасного співіснування різних художніх висловлювань: від абстракціонізму і супрематизму до реалізму.

раніше повідомлялося, що в квітні в лондонській Бібліотеці Британського музею відкриється виставка "Російська революція: надія, трагедія, міфи", де будуть представлені особисті речі Володимира Леніна, плакати, фільми, книги та історичні документи, а найцікавішим експонатом стане запит вождя пролетаріату на отримання читацького квитка бібліотеки.

Поділитися в соціальних мережах: