Брянська державна сільськогосподарська академія

факультети:   агроекологічний університет   Факультет ветеринарної медицини та біотехнології   Інженерно - технологічний факультет   Факультет енергетики і природокористування   Економічний факультет   Факультет заочного навчання   ФГУО ВПО Брянська ГСХА Мічурінський філія   243365, Брянська обл

факультети:
агроекологічний університет
Факультет ветеринарної медицини та біотехнології
Інженерно - технологічний факультет
Факультет енергетики і природокористування
Економічний факультет
Факультет заочного навчання
ФГУО ВПО Брянська ГСХА Мічурінський філія

243365, Брянська обл., Вигонічскій р-н, с. Кокино.
Телефон / факс: 483-41-24-721
сайт: http://www.bgsha.com/

Факультет ветеринарної медицини та біотехнології

З відкриттям в 1980 році Брянського сільськогосподарського інституту був організований агрозооінженерний факультет.

У 1980 році на факультеті була одна кафедра, яка об'єднує всі дисципліни, що вивчаються студентами 1 курсу.

У серпні 1981 року зооінженерний факультет був організований у вигляді самостійного підрозділу. Разом з організацією зооинженерного факультету були сформовані кафедра морфології і фізіології сільськогосподарських тварин і кафедра годування, розведення і генетики сільськогосподарських тварин, а кафедра загального тваринництва була перетворена в кафедру приватної зоотехнії. У 1983 році було створено кафедру ветеринарних дисциплін.

У 1998 році на факультеті було розпочато підготовку студентів за спеціальністю «Ветеринарія», а факультет був перейменований у факультет ветеринарної медицини та біотехнології.

У 2005 році на факультеті розпочато підготовку фахівців-технологів з переробки продукції тваринництва.

У теперішній час факультет об'єднує 7 кафедр, в тому числі новоорганізовані: кафедра терапії, хірургії, ветакушерства і фармакології; кафедра епізоотології, мікробіології, паразитології та ветсанекспертизи.
На кафедрі факультету теоретичну і практичну підготовку студентів по спеціальностям- "Зоотехнія" і "Ветеринарія" здійснює кваліфікований професорського - викладацького складу, з якого 9 осіб мають ступінь доктора наук, а 32 - кандидата наук. Завідують кафедрами: Заслужений діяч науки РФ, професор - Л.М. Гамко; Заслужений працівник вищої школи професор - Ткачов О.О .; Заслужений працівник вищої школи професор - Е.П. Ващекин, професор Є.Я. Лебедько.
Факультет ветеринарної медицини та зоотехнії розпорядженні прекрасну навчальною базою загальною площею 9200 м2. Навчальні заняття проводяться в навчальних і навчально-клінічних корпусах, розташованих на території паркової зони академії. Факультет має навчальної стайнею і кінно-спортивною школою, в якій містяться 36 коней різних верхових і упряжних порід.
Лабораторно-практичні заняття студентів проводяться в навчальному віварії і на фермах навчально-дослідного господарства академії, в яких містяться велика рогата худоба, вівці, свині і лабораторні тварини: кролики - і сільськогосподарська птиця.
Навчальна і виробнича практика студентів проходить в кращих господарствах області: ТОВ "Снєжка", СПК агрофірма "Культура", товариство на вірі "Червоний Жовтень", АТ плем завод "Новий Шлях", колгосп "Прогрес" і ін., А також в ветеринарних лабораторіях м Брянська і районних центрів, ветеринарних лікарнях.
На старших курсах студенти, які володіють навичками розмовної мови на іноземній мові, мають можливість проходження виробничої практики в Німеччині, Англії та інших країнах західної Європи.
Факультет делегує до збірних команд академії юнаків і дівчат з волейболу, футболу, баскетболу, волейболу, гирьового спорту. Студенти факультету беруть активну участь у художній самодіяльності академії.
Студенти факультету Ветеринарної медицини та зоотехнії активно беруть участь в науково-дослідній роботі, виступають з доповідями на студентських наукових конференціях. Беруть участь в міжнародних, республіканських, міжрегіональних студентських олімпіадах. На факультеті функціонує аспірантура. Для вступу до аспірантури рекомендуються студенти, які закінчили навчальні заклад з відзнакою і проявили схильність до науково-дослідної роботи.
Також на факультеті факультету ветеринарної медицини та біотехнології працює спеціалізованої вченої ради із захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидатів і докторів наук.

Після завершення повного курсу навчання студент отримує диплом державного зразка з присвоєнням кваліфікації «зооінженерів», «Ветеринарний лікар» і «Технолог по переробки продукції тваринництва» і мають право працювати на посаді головного ветеринарного лікаря, завідувача ветеринарної лікарні, директора ветеринарної лабораторії, головного зоотехніка, зоотехніка-селекціонера, технолога з переробки молока, технолога по переробки м'яса, керівника сільськогосподарського виробництва. Ветеринарної установи, молочного комбінату або м'ясокомбінату.