У Житомирі відкрилася виставка до 200-річчя від дня народження художника Айвазовського

На виставці представлені репродукції картин відомого художника і історична хроніка його життя / oda.zt.gov.ua

Вчора в Житомирі відкрилася художня виставка до 200-річчя від дня народження відомого художника Івана Айвазовського. Про це УНІАН повідомили в прес-службі Житомирської облдержадміністрації.

Як наголошується в повідомленні, відкриття виставки під назвою «Айвазовський і вірменська дійсність» відбулося в Житомирській обласній універсальній науковій бібліотеці імені А. Ольжича. На виставці представлені репродукції картин відомого художника і історична хроніка його життя.

Організаторами виставки виступили Житомирська обласна громада вірмен «Еребуні» та історико-культурний комітет Союзу вірмен України, оскільки Айвазовський має вірменське походження.