Офіційний сайт Орловського Музею образотворчих мистецтв

АЙВАЗОВСЬКИЙ. НА ГРЕБЕНІ ХВИЛІ

-репродукціі картин компанія Арт-Експо. Файли надані Третьяковська галерея

- твори І.К. Айвазовського з фондів ОМІІ живопис, графіка

Місце проведення: Орловський музей образотворчих мистецтв

Відкриття: 30 серпня о 15:00

З усіх картин Айвазовського критики виділяють 200-300 робіт, які вважають "перлинами" його творчості. 55 з цих "перлин" представлені на виставці у вигляді репродукцій, в техніці жікле. Масштабні полотна, виконані в натуральну величину, обрамлені в італійські рами, опис історії життя і яскравих моментів творчості великого живописця - все це чекає відвідувачів виставки в Орловському музеї образотворчих мистецтв.

Завдяки сучасним унікальним комп'ютерним технологіям, можна повністю відтворити безсмертні шедеври на натуральному полотні, відтворити найдрібніші нюанси кольору і світлотіні, передати характер і фактуру мазка. Зберігається навіть друк часу у вигляді кракелюров. На відміну від художніх копій, виконуваних маслом на полотні професійними художниками-копіїстами, цифрова художня репродукції - не імітація, а точне, факсимільне відтворення оригіналу.

На виставці також експонуються два справжніх твори Айвазовського з фондів музею, це мальовниче полотно «Місячне море» 1860-1870 рр. і графічна робота виконана олівцем «Морський вид» 1878 р

За своє життя Айвазовський створив близько 6.000 картин. Його стиль в зображенні морської стихії пізнаваний у всьому світі і неповторний. Іван Костянтинович майстерно передавав будь-які стани моря - від умиротворено штилів до безжальних буйств стихії. Але яку б грандіозну бурю або бій Айвазовський ні зображував, у верхній частині полотна крізь скупчення грозових хмар завжди пробивався промінь світла - іноді виразний, а іноді ледь помітний: «Саме в ньому, це Світі, промені надії і полягає сенс всіх зображених Айвазовським бур» .

Виставка присвячена творчості великого російського художника-мариніста Івана Костянтиновича Айвазовського. Успішний художник, визнаний за життя, колекціонер, меценат, живописець Головного Морського штабу - все це Іван Айвазовський. Сам він називав себе "найщасливішим із смертних".

Дізнатися подробиці можна на офіційному сайті виставки - aivazovskiy.art

Виставка працює з 30 серпня по 7 жовтня 2018 року
Години роботи з 10.00 до 17.00, у четвер - з 10.00 до 21.00
Вихідний - понеділок.
Адреса: м Орел, вул. Жовтнева, 29.
Тел .: 76-05-86, 76-27-41