Жанна Агузарова дасть великий концерт у Москві

© «Навколо ТБ»

Співачка Жанна Агузарова, колишня солістка групи «Браво», 27 вересня виступить з великою програмою на сцені клубу Ray Just Arena в Москві.

Про це повідомляє РІА Новини з посиланням на організаторів концерту, агентство «Млин». Відомостей про програму концерту поки немає.

Жанна Агузарова (р. 1962) приєдналася до московської групи «Браво» в 1983 році. У 1984 році на нелегальному концерті в будинку культури Мосенерготехпрома була затримана міліцією і провела кілька місяців під слідством за підробку документів.

У 1985-1988 роках Жанна Агузарова і «Браво» брали участь в телепередачі «Музичний ринг», фестивалях «Рок-панорама-86» і «Літуаніка-86», в 1987 році відбувся перший офіційний реліз на державній фірмі грамзапису «Мелодія» - пластинка «Bravo» розійшлася тиражем близько 5 млн копій.

Серед найбільш відомих пісень, що відносяться до часу участі Агузарової в групі «Браво», - «Жовті черевики», «Вірю я», «Чудова країна», «Старий готель», «Кішки». Пісня «Чудова країна» увійшла в сандтрек фільму Сергія Соловйова «Асса» (1987).

У 1988 Агузарова покинула групу, зайнявшись сольною кар'єрою, в 1989 році виступила з новими піснями в програмі «Музичний ринг».

У 1990 році закінчила Музичне училище імені Іпполітова-Іванова, записала сольний «Російський альбом» і недовгий час працювала в Театрі Алли Пугачової. У 1991 році переїхала в Лос-Анджелес, в США в 1993 році записала разом з Василем Шумовим альбом римейків пісень групи «Центр» під назвою «Nineteen Ninety's». Також в 1993 році Агузарова взяла участь в турне «Браво» країнами колишнього Радянського Союзу, присвяченому 10-річчю групи.

У 1996 році Жанна Агузарова повернулася в Росію. Взяла участь у передвиборній акції Бориса Єльцина «Голосуй або програєш», знімалася в телемюзиклів «Старі пісні про головне». У 1998 році брала участь в черговому ювілейному турі групи «Браво».