Музичний ринг 1986 роки з Жанною Агузарової. Обговорення на LiveInternet

Сьогодні знайшла музичний ринг 1986 роки з Жанною Агузарової,

де її перший раз на ТБ представляє Алла Пугачова.

Дуже цікаві в цій передачі звучать міркування

про нову хвилю музики в нашому, в той час суспільстві. Дуже цікаво!!!

Самі подивіться.)))))

Після цього вирішила зробити пост до і після - 25 років по тому.

І так:

Жанна Хасановна Агузарова (народилася 7 липня 1967 роки) - російська і радянська співачка, колишня вокалістка групи «Браво», яка зробила також і сольну кар'єру. Відома, зокрема, епатажем і екстравагантністю.
Народилася за одними даними десь в Новосибірській області, за іншими - у Владикавказі, сама ж заперечує обидві ці версії; крім зазначених, існує також версія, що Жанна народилася в Узбекистані. За деякими даними народилася 6 липня 1965 року.

Жанна Агузарова, вступний іспит в Муз. училище Іпполітова-Іванова

.

Дитинство провела в селищі Коливань. Безуспішно намагалася вступити до кілька театральних навчальних закладів (в Новосибірську, Ростові-на-Дону, Свердловську). Деякий час жила в Ростові-на-Дону. У 1982 році приїхала до Москви і вступила до технікуму для навчання на маляра. Однак уже незабаром Агузарова увійшла в московські богемні кола. Спочатку ховалася під псевдонімом Івана Андерс (за словами самої Жанни, довелося жити під псевдонімом через відсутність власного паспорта, в підробленому ж було вказано ім'я Іван (Івана)), видаючи себе за дочку дипломатів. Намагалася влаштуватися в якості солістки в групу «Крематорій». У 1983 приєдналася до групи «Браво» (тоді ще носила назву «Постскриптум»). Уже перша двадцатиминутная магнітофонний запис групи «Браво» з новою солісткою мала великий успіх.

Рекламний відеоролик - Жанна Агузарова на "Музичному рінге®" в 1988р

З 1984 року, після арешту прямо на концерті (18 березня), переслідувалася радянською владою, як і багато рок-музиканти. Зокрема, через виявлення у Агузарової паспорта на чуже ім'я її цілий рік укладали в в'язниці і психіатричну лікарню. Після виходу з лікарні продовжила участь в групі «Браво». У 1985 група була представлена ​​Аллою Пугачовою на Ленінградському телебаченні, в програмі «Музичний ринг». З цього року популярність групи «Браво» і - особливо - сильної вокалістки Агузарової почала зростати (особливо швидко - після виступу на «Рок-панорамі-86» в травні і спричиненого ним гастролей по країні); в 1987 Апрелівський заводом грамплатівок була випущена перша платівка групи «Браво». У 1986 році Агузарова співпрацювала також з групою «Нічний Проспект», брала участь в концерті на підтримку жертв Чорнобиля (виконувала пісню «Вірю я»). Взяла участь у музичному фестивалі «Літуаніка-86». Серед найбільш відомих пісень, що відносяться до часу участі Агузарової в групі «Браво», - «Жовті черевики», «Вірю я», «Чудова країна», «Старий готель», «Кішки». Одна пісня Агузарової присутній на саундтреку до фільму «Асса. До кінця 1987 року популярності «Браво» почала спадати, і в 1988 Агузарова покинула групу, зайнявшись сольною кар'єрою. У 1989 році виступила з новими піснями в програмі «Музичний ринг».

Жанна Агузарова Королева

У 1990 році закінчила музичне училище імені Іпполітова-Іванова, записала сольний «Російський альбом» і недовгий час працювала в Театрі Алли Пугачової. У 1991 році переїхала в Лос-Анджел (США), де працювала в ресторані «Чорне море», звідки через два роки пішла через розбіжності з дирекцією - під час своїх виступів Агузарова часто імпровізувати, що не влаштовувало власників ресторану. В Америці в 1993 році записала разом з Василем Шумовим альбом рімейків пісень групи «Центр» під назвою «Nineteen Ninety's» (а перед цим, в 1992, брала участь в записі альбому Шумова «Тектоніка»). У 1993 році взяла участь в турне групи «Браво» країнами колишнього Радянського Союзу, присвяченому 10-річчю колективу. Подробиці життя співачки в США маловідомі; відомо, однак, що деякий час вона працювала там ді-джеєм, потім водієм в Міжнародному центрі знаменитостей.

"Дотик до Єсеніна" Жанна Агузарова

Повернулася в Росію 25 травня 1996 року. Взяла участь у передвиборній акції Б. М. Єльцина «Голосуй або програєш». У 1998 відправилася в черговий ювілейний тур групи «Браво», але, виступивши лише в п'яти концертах, поїхала в Москву. В даний час (2006) дає концерти, здебільшого клубні. Основу її концертного репертуару складає матеріал «Русского альбому» та пісні групи Браво 1980-х років; виконує Жанна також і кілька нових пісень - «Майя», «Ти, тільки ти» і ін., - нагадують за стилем виконання пісні групи «Браво» і відрізняються від них, головним чином, аранжуваннями.

Russian Lady Gaga! Prototype of Lady Gaga! This clip are 15-20 years old!

Зірка - Жанна Агузарова і Непосиди 2010

Жанна Агузарова (НТВ, автор сюжету: Олександр Назаров)

Жанна дуже епатажно, непередбачувано поводиться на сцені (від чого журналістами вона прозвана «богинею епатажу»), вкрай ексцентрично - на межі кітчу - одягається. У своїх нечисленних інтерв'ю нерідко говорить про своє неземне походження і «внутрішніх зв'язках» з марсіанами

Інтерв'ю, (фрагмент 1)

Інтерв'ю, (фрагмент 2)

БРАВО і Жанна Агузарова - "Старий готель"

Жанна Агузарова - Зірка

Жанна Агузарова - Окрасился місяць багрянцем.

Жанна Агузарова - День За Днем

І якщо ви ще не втомилися, але можна і пізніше послухати її пісні, як відпочинете.

Погодьтеся, якщо не дивитися (кому не подобається)

на її епатажний стиль, слухаючи їх отримуєш величезне задоволення від голосу !!!!!!!!!!

на її епатажний стиль, слухаючи їх отримуєш величезне задоволення від голосу

Пісні у виконанні Жанни можна послухати Пісні у виконанні Жанни можна послухати