У Єкатеринбурзі оголошений кастинг дітей від 3 до 16 років в рекламу, кіно і телепроекти

Кожна дитина може стати справжньою зіркою ТБ, російського кіно і естради.

Кожна дитина Єкатеринбурга від 3 до 16 років має шанс потрапити на новий навчальний сезон в продюсерський центр і стати справжньою зіркою ТБ, російського кіно і естради.

Продюсерський центр "Прожектор" має власну індивідуальну систему навчання. Кожна дитина навчається відразу декільком обов'язковим дисциплін. За минулий навчальний рік 2015-2016 в продюсерському центрі "Прожектор" пройшли навчання понад 500 осіб. Рівень довіри до центру дуже високий.

На базі центру існує власна ТВ-студія, а займаються з дітьми не тільки відомі педагоги Єкатеринбурга, але і телеведучі "4 каналу" і каналу ОТВ, відомі російські актори театру і кіно!

Щорічно конкурс в центр складає в середньому 7 осіб на місце.

Групи для занять не більше 15 осіб!

Продюсерський центр "Прожектор" в навчальному сезоні 2016-2017 веде набір на наступні напрямки:

- Дитяче модельне агентство class = "_">: fashion-проекти, фотосесії, участь в показах і рекламі, вивчення основ стилю, макіяжу, дизайну;

- Дитяча Академія театру і кіно class = "_">: участь в спектаклях-мюзиклах і зйомках кіно, підготовка до вступу в театральний інститут;

- Академія естрадного мистецтва: class = "_"> вокальні шоу-групи, зйомка кліпів, запис на професійних студіях. Участь в міжнародних і російських конкурсах і фестивалях;

- Дитяча академія телевізійного мистецтва class = "_">: участь в дитячих телепрограмах, навчання основам тележурналістики, зйомки на ТБ, написання сценаріїв! Роботи з відомими телеведучими Єкатеринбурга;

- Єкатеринбурзький дитячий театр танцю! class = "_"> Власні танцювальні спектаклі на великій сцені, участь в міжнародних фестивалях і конкурсах. Хореографічна підготовка в декількох напрямках!

В рамках навчання учні центру отримають незабутній досвід роботи з камерою, почнуть правильно говорити і вийдуть на велику сцену.

Для кастинг-групи необхідно підготувати розповідь про себе і будь-яка творча номер.

Продюсерський центр "Прожектор" співпрацює з телеканалами міста і області, працює на головних майданчиках і є відмінним стартом на велику сцену і екрани.

Дайте шанс вашій дитині стати впевненим, популярним, знайти корисні навички і нових друзів!

Зателефонуйте зараз по телефону +7 (343) 318-24-53.

Запишіть дитини на кастинг!