Театр "Практика" на честь 10-річчя створив сайт про свою історію

Фото: 10.praktikatheatre.ru

7 жовтня московський театр "Практика" відзначає свій перший ювілей - театру виповнилося 10 років.

Як повідомили порталу m24.ru, до пам'ятної дати був створений спеціальний сайт , Що розповідає про історію театру. Головна сторінка сайту зустрічає відвідувачів двохвилинним роликом-презентацією.

Скориставшись навігацією, гості сайту можуть дізнатися історію всіх вистав з 2005 по 2015 рік, подивитися коментарі команди, рецензії, відгуки глядачів і рідкісні фото.

У розділі "Про театр" представлені проекти, нагороди, гастролі, інформація про керівництво, драматургів, режисерів, акторів, критиків і близьких театру людях.

"Раніше до ювілеїв традиційно випускали буклет, але ми живемо в цифровому світі, тому буклет вирішено було зробити цифровий. Цей проект про наш театр, про його історію. Туди увійшло все найцікавіше - подробиці, факти, деталі, - і ми, якщо чесно , дуже пишаємося виконаною роботою ", - розповів про проект художній керівник Іван Вирипаєв.

Перший державний театр сучасної п'єси "Практика" був відкритий 7 жовтня 2005 року. Він відкрився в колишній будівлі театру "Місяця" Едуардом Бояковим. На сцені "Практики" відбулися прем'єри таких вистав, як "Небожителі", "Мармелад", "Агата повертається додому", "Дівчина і революціонер" і багатьох інших.

Крім того, в театрі часто проводяться поетичні читання - тут виступали Віра Полозкова, Дмитро Воденніков, Віра Павлова і багато інших.