Де живе Павло Прилучний

1. Особисте життя
  2. Будинок Павла Прилучний і Агати Муценіеце

Прилучний Павло - актор кіно і театру, танцюрист, боксер, телеведучий. Лауреат кількох престижних премій в сфері кіномистецтва.

Лауреат кількох престижних премій в сфері кіномистецтва

Народився в листопаді 87-го року в Шимкенті. В юнацтві захоплювався хореографією, музикою і професійно займався боксом, але після більш ніж десяти струсів мозку вирішив залишити спорт.

У віці 11 років самостійно переїхав в Бердськ, де вступив в хореографічне училище, але через брак грошей не закінчив його.

У 2005 році закінчив театральне училище в Новосибірську, а рівно через п'ять років ГІТІС. Влаштувався служити в драматичний театр на Малій Бронній, але в подальшому змінив ще кілька театрів.

Широку популярність здобув у 2009 році після виходу на екрани кінокартини «На грі». Надалі актор знявся ще в декількох популярних фільмах і серіалах, а також брав участь в декількох передачах в якості ведучого. У 2012 році зробив пластичну операцію по виправленню вушних раковин.

Особисте життя

У актора було безліч романів, але жоден з них не був досить серйозним. У 2009 році ходило безліч чуток про відносини з актрисою Голлівуду Ніккі Рід, але ці відносини так ні до чого серйозного і не привели. Дівчина просто зникла з життя артиста.

Через два роки на зйомках чергового серіалу він познайомився з Агатою Муценіеце і в кінці року вони таємно розписалися. Через два роки у пари народився первісток Тимофій, а ще через три дочка Мія.

Через два роки у пари народився первісток Тимофій, а ще через три дочка Мія

Будинок Павла Прилучний і Агати Муценіеце

В середині 2013 року актор купив 14 соток землі в котеджному селищі «Яхромськіє дачі» . Земля обійшлася йому в 1,8 млн рублів. Ділянка розташована на схилі пагорба з прекрасним видом на річку Яхрому. Місце було обрано невипадково - поруч живуть друзі сім'ї Іван Петров з дружиною і Улугбек Хамраев.

Будівництво заміського будинку почалося в 2014 році. Облаштуванням сім'я займалася майже три роки і в 2016 році все сімейство переїхало в новий котедж.

На етапі будівництва хазяї планували обробити будинок деревом, але в підсумку прийшли до висновку, що світлі приміщення більше підходять великим двоповерхового будові. Відмінною особливістю є великі панорамні вікна, що займають майже весь простір фасаду. Всього в особняку загальною площею 345 кв. метрів шість кімнат, в основному це спальні.

метрів шість кімнат, в основному це спальні

На першому поверсі розташована вітальня. Вона займає одне велике простір, а поруч знаходиться кухня і обідня зона. Також на першому поверсі розташована одна зі спалень. Вітальню від кухні відокремлює великий білий диван, навпроти якого стоїть така ж білосніжна стінка з плазмовим телевізором. Все кухонний простір займає кухонний гарнітур, фасад якого виконаний в молочному кольорі. Навпаки - барна стійка, за якою часто снідає вся сім'я.

Навпаки - барна стійка, за якою часто снідає вся сім'я

Весь другий поверх займають чотири спальні і два сан. вузла. Одна велика спальня з каміном і просторої гардеробної для господарів, дві дитячі і спальня Любов Юріївни матері Павла. Так як Агата і Павло постійно зайняті на зйомках, вона допомагає по господарству і в вихованні дітей.

До головного будовою прибудований великий гараж на два автомобілі. На його даху - простора тераса на яку можна потрапити з кімнат на другому поверсі. На території заднього двору встановлено дитячий майданчик з гойдалками і гіркою. На літній час господарі тут ставлять надувний басейн для дітей.

На літній час господарі тут ставлять надувний басейн для дітей

У планах на ділянці розмістити велику російську баню, а периметр засадити фруктовими деревами і квітами. Багато що тут було зроблено своїми руками: від загального дизайну до дрібної лагодження розеток. Це перший серйозний будівельний проект, здійснений Павлом і, за його словами, на сьогоднішній день він би багато поміняв.

Нещодавно подружжя придбало апартаменти в новобудові на 33 поверсі. Зараз тільки закінчили ремонт і готуються переїжджати. Ходить багато чуток про те, що вони хочуть продати заміську нерухомість, але самі артисти цю ситуацію поки ніяк не коментують.

За даними Ціан, будинки в селищі «Яхромськіє дачі» подібних розмірів коштують від 4 до 26 млн. Рублів і вище.