Gabrielle Cornish & Friends

Адреса: Москва, Б. Овчінніковскій провулок, будинок 24, будова 4

Телефон: (495) 953-72-36

GABRIELLE CORNISH & FRIENDS

[Free funk, new jazz, no wave]

• Габріель Корніш - барабани
  • Андрій Соловйов - труба
  • Алекс Костиков - гітара
  • Андрій Безсонов - бас-кларнет, кларнет
  • Джон Кукарямба - перкусія
  • Спеціальний гість: «Змеірадуга»

Початок о 20.00 Вхід: pay what you want

Габріель Корніш - американська барабанщица і музикознавець, постійно живе в Рочестері, штат Нью-Йорк. Її музичні інтереси дуже широкі - від африканських барабанів - до панк-року, від російської народної музики - до атонального фанку. Співпрацює з провідними музикантами Рочестера і Баффало. Кілька років тому Габріель Корніш отримала дипломи University of Rochester і Eastman School of Music, а зараз є здобувачем ступеня Доктора музикознавства, пише роботу, присвячену російсько-радянської експериментальної та електронної музики.

Андрій СОЛОВЙОВ - з'явився на московській експериментальній сцені на початку 80-х років минулого століття. Грав з Ігорем Григор'євим в легендарних проектах «Дах» і «Асфальт», брав участь у «Поп-Механіці» Сергія Курьохіна, в 1985 році створив «Оркестр Московських композиторів», в якому грали багато відомих музикантів-імпровізатори. З 1995 року постійно грає в культовій авант-рок-групі «Важливий Відмова». Співпрацював з такими відомими музикантами, як Peter Kowald, Марк Пекарський, Louis Sclavis, Володимир Чекасін, Hans Tammen і багатьма іншими артистами.

Алекс «Кома» Костик - московський гітарист, почав професійну діяльність в 1986 році. У 90-х як організатор і музикант був учасником багатьох міжнародних фестивалів у Німеччині, Швейцарії, Данії, Бельгії та Італії в складі проектів Geru, Konnex, Moscow Composers Orchestra etc. З 1989 року викладає в Московському Коледжі імпровізаційної музики , А з 1995 року є членом міжнародної асоціації джазових викладачів (IAJE). У 1997 році провів у Чикаго майстер-клас «Сучасні принципи гітарної техніки і звуковидобування». У 2003 році завершив розробку оригінальної системи викладання музики «Три І», в основі якої лежить єдність законів розвитку музики, психіки і природи.

Андрій Безсонов - різноплановий московський музикант: піаніст в блюзових проектах Михайла Мішуріс , Кларнетист в інді-супергрупі "Роти" і в експериментально-джазових складах Григорія Сандомирського (А.С.Д., Goat's Notes), а також фронтмен і автор пісень в Smoke & Hobby.

Джон Кукарямба - московський мультиінструменталіст, якого любителі експериментальної музики знають по численних проектів, таким як «Регулярні Частини Авантюристів», «Оркестр Інтуїтивною Музики», Exit Project, «Великий Барабан» і багатьом іншим. Співпрацював із столичними театрами, в тому числі притягувався для роботи при відкритті Гоголь-центру в Москві, в сесійній складі театральної студії SounDrama. Музика Джона Кукарямба звучить в численних фільмах і серіалах. На сцені культурного центру «Дім» музикант з'явиться з учасниками джаз-фолк-проекту «Змеірадуга».