Пікнік Афіші 2016: 30 липня не за горами!

1. Що таке Пікнік «Афіші»?
  2. Як потрапити?
  3. Про команду Пікніка "Афіші"
  4. Про компанію «Афіша»

Зовсім скоро, 30 липня, відбудеться щорічний Пікнік «Афіші» - один з найпопулярніших літніх фестивалів. Захід стартує в московському парку Коломенське о12: 00 і завершиться в23: 00. Цього разу хедлайнерами стануть The Chemical Brothers і «Ленінград». Крім того, на головних майданчиках фестивалю виступлять Бенджамін Клементін, Омар Сулейман, Едріан Янг, Муджус, Шон Лі і Soul Surfers.

Що таке Пікнік «Афіші»?

Фестиваль Пікнік «Афіші» проводиться щорічно з 2004-го року. У різний час його хедлайнерами ставали Jamiroquai, Suede, Жанна Агузарова, «Мумій Троль», Земфіра і Madness. У цьому році на фестивалі виступлять The Сhemical brothers, «Ленінград», Бенжамін Клементін, Омар Сулейман, Едріян Янг, The Soul surfers, Mujuice і багато інших хороші музиканти. Крім того, гості фестивалю можуть відвідати десятки розважальних дитячих і дорослих майданчиків, міні-ярмарки та майстер-класи. Зараз квитки коштують 4500рублей, придбати їх можна в додатку «Афіші» для iOS, Android і Windows Phone і у партнерів Пікніка- на «Рамблер.Кассе» і «Партер.ру». Також ви можете слідкувати за оновленнями програми на Афіша Daily.

Василь Зоркий, креативний директор Пікніка "Афіші": «Фестиваль залишиться найбільшим культурною подією літа-на кількох сценах Пікніка" Афіші "виступлять зірки світової музики, учасники ключових європейських фестивалів і знакові російські артисти. Більш того, в цьому році команда багато уваги приділяє благоустрою території та інфраструктуре- ми хочемо, щоб Пікнік був місцем, де кожному буде по-справжньому приємно перебувати. Безліч об'єктів ландшафтної архітектури та дизайну, інсталяцій, зон відпочинку і інтерактивних розваг буде підготовлено в колаборації з сучасними художниками, дизайнерами та архітекторами. Як завжди, на території фестивалю буде маса розважальних майданчиків, традиційних фудкорти з кращими московськими ресторанами, спортивних секцій, маркет з ретельно відібраними «Афішею» місцевими виробниками всього на світі, десятки зарубіжних і російських виконавців. Завершать фестиваль яскравий виступ Сергія Шнурова і унікальне медіашоу від The ​​Chemical Brothers ».

Час: 30 липня, з 12:00 до 23:00

Місце: Музей-садиба «Коломенське», Андропова пр-т, 39, Москва, 140102

Квитки: Вартість квитка в касах склала 3000рублей. Сьогодні квиток продаються вже за4500рублей, а в день заходу він обійдеться вам в 5000. Купити квитки можна в додатку «Афіші» для iOS, Android і Windows Phone і у партнерів Пікніка "Афіші" - «Рамблер.Касси» і «Партер.ру».

Програма розваг і виступів: на сайті picnic.afisha.ru і на сторінках соцмереж Пікніка "Афіші": Facebook, Twitter, Instagram.

ru   і на сторінках соцмереж Пікніка Афіші: Facebook, Twitter, Instagram

Про команду Пікніка "Афіші"

Пікнік «Афіші» -2016 продюсує команда Дар'ї Шульги (креативний директор фестивалю - Василь Зоркий, арт-директор - Ірина Іванова, операційний директор - Наталя Карт, комерційний директор - Марія Алексєєва і бренд-менеджер - Надія Чекулаева). Дарина Шульга також є директором публічної програми інституту «Стрілка».

Про компанію «Афіша»

«Афіша» була заснована в квітні 1999 року. Зараз компанія входить до складу холдингу Rambler & Co. Аудиторія «Афіші» - це більше 10 млн користувачів afisha.ru. Сайт об'єднує видання про культуру Афіша Daily, сервіс прямих трансляцій головних культурних подій Афіша Live, а також онлайн-кінотеатр Афіша Серіали і кулінарний проект Eda.ru.

Також компанія «Афіша» представляє найбільший в Москві музичний фестиваль на відкритому повітрі. «Пікнік Афіші» щорічно збирає понад 50 000 чоловік. Керуючий директор компанії - Варвара Мельникова.

Штаб-квартира «Афіші» знаходиться в Москві, на Даниловський мануфактурі.