Куди піти в Києві 24-30 липня: афіша подій / Новое Время

12. МУЗИКА: КЛАСИКА У САДУ. ВЕЧІР серенади
  13. МУЗИКА: ДЖАЗ НА ДАХУ - RAY CHARLES
  14. КІНО: ПОКАЗИ КІНО НА ДЕСЕРТ

Попереду нова цікава тиждень, яка буде насичена яскравими культурними подіями: від джазу на даху до фільмів про кохання

Якщо ви ще не знаєте, куди піти в Києві на цьому тижні, НВ STYLE пропонує ознайомитися з афішею захоплюючих подій столиці на 24-30 липня. Плануйте своє дозвілля з понеділка по неділю.

АРТ: ВИСТАВКА ЖИВОПИСУ - РОЗБІЖНІСТЬ РЕАЛЬНОСТІ

Де і коли: 15 июля - 15 вересня в Арт-галереї Мануфактура

В експозиції молодого художника Сергія Луценка можна буде побачити нові роботи живописця, а також ряд улюблених глядачеві полотен більш раннього виконання. Герої, образи і символи на картинах Сергія спонукають до роздумів про вічне життєвому виборі і немов нагадують: він є завжди. Адже тільки від нас залежить чи залишимося ми людьми, досягнувши певного статусу і становища в суспільстві; розчинимося в променях скороминущої слави або продовжимо підкорювати нові висоти; Метн спис ненависті або, остудивши гнів, дозволимо ситуацію мирним шляхом; спробуємо піти від проблем в простір ілюзій або тверезо оцінимо ситуацію; назавжди закриємо своє зранене серце або наповнимо його новим почуттям.

Сергій Луценко - учасник багатьох творчих проектів, автор кількох персональних виставок, володар професійних нагород. На його рахунку більше 700 картин. Багато творів знаходяться в зборах приватних колекціонерів України, а також ближнього і далекого зарубіжжя.

© Сергій Луценко © Сергій Луценко

АРТ: ВИСТАВКА ХУДОЖНІЙ ПРАЦЯ. ART WORK

Де і коли: 29 червня - 30 липня в Мистецькому Арсеналі

У виставці представлені 55 арт-проектів провідних сучасних художників України та Польщі. Робота художника і людей, задіяних в арт-індустрії України та Польщі, неоднозначні відносини художника і арт-ринку в епоху криз та турбулентності планетарного масштабу - фокусна тема проекту ART WORK. Другий важливий акцент - зміна ставлення до праці в суспільстві, основним викликом для якого є стрімке зменшення робочих місць за рахунок всебічної автоматизації та розвитку штучного інтелекту. Як зміниться життя людини в світі, де будуть панувати дигітальні трудівники? Чи стане кожен з тих, хто залишиться без роботи, художником?

На виставці будуть представлені твори 26 польських і 34 українських художників.

© Мистецький Арсенал © Мистецький Арсенал

АРТ: ВИСТАВКА СІМ ВИДІВ ПАНІКИ

Де і коли: 5 липня - 5 серпня в Щербенко Арт центрі

Щербенко Арт Центр представляє персональну виставку українського художника Георгія Сенченко, після тривалої перерви повернувся на українську арт-сцену. До експозиції Сім видів паніки увійдуть великоформатні графічні роботи в стилістиці нуарного коміксу, а також графіті, яке буде створено художником в просторі арт-центру лише на час виставки.

Назва Сім видів паніки - саркастична посмішка автора, пародія на позитивізм актуального художнього поля, послідовно стискає в лещата системи свободу вираження і висловлювання. Шляхів з цього стану не багато: художник або вбудовується в поле, або виходить за його межі, або виходить на мета-рівень, об'ектівіруя систему, іронізуючи над нею і її трансформуючи. Останній варіант - вже перевірений (і логічний) прийом, завдяки якому автор може сміливо дискутувати про низинному, підносячись, і розповідати про своє, запозичуючи чуже.