Кінотеатр Аладдін - мережа Лінія Кіно: відгуки, сеанси, ціни в Аладдін (фото)

Кінотеатр "Аладдін" - мережа кінотеатрів "Лінія Кіно" - користується великою популярністю серед жителів Києва і району "Позняки" зокрема.

Він розташований в однойменному торгово-розважальному центрі, який знаходиться за адресою: вул. Гришко, 5, біля станції метро "Позняки" в Києві.

Крім кінотеатру "Аладдін", в мережу "Лінія кіно" в Києві також входять і інші кінотеатри, такі як " Метрополіс "І" Магеллан ", Також знаходяться в однойменних столичних ТРЦ. Але про них ми вам розповімо іншим разом. Сьогодні на порядку денному - відгуки, сеанси та ціни" Аладдін ".

Ціни в "Аладдін"

Кінотеатр Аладдін   - мережа кінотеатрів Лінія Кіно - користується великою популярністю серед жителів Києва і району Позняки зокрема

Ціни в кінотеатрі "Аладдін" мережі "Лінія кіно" коливаються в межах 20-65 грн. в залежності від часу сеансу і кількості днів в прокаті обраної вами картини.

Крім цього, в кінотеатрі "Аладдін" на "Позняках" діє ціла лінійка знижок. Так, для пенсіонерів школярів і студентів тут надають 25% знижку, до 15% можуть заощадити власники дисконтної картки "Лінія кіно", а також 25% знижки можуть отримати іменинники. Звичайно, для отримання знижок ви повинні пред'явити відповідний їм документ. Більш докладно про акції та знижки в кінотеатрі "Аладдін" ви можете ознайомитися на офіційному сайті мережі "Лінія кіно".

БРОНЮВАННЯ квитків в кінотеатрі "Аладдін" - мережа "Лінія кіно": (044) 200-01-90, 200-01-60

Кінотеатр "Аладдін", сеанси

Кінотеатр Аладдін, сеанси

Сеанси в кінотеатрі "Аладдін" мережі "Лінія кіно", як і в будь-якому іншому, умовно діляться на три періоди: ранкові, денні і вечірні.

Найдешевші сеанси - вечірні та ранкові. Їх ціна - 20-35 грн. Винятком можуть бути тільки прем'єрні фільми, але в кінотеатрі "Аладдін" це не факт, а, скоріше, виняток. Цінова політика цього кінотеатру дійсно радує.

Кінотеатр "Аладдін", відгуки

"Тільки сюди і ходимо - близько до будинку, картинка, звук на рівні і все таке. Правда, брудно в залах буває дуже часто - не встигають між сеансами прибратися", - залишила свій відгук про кінотеатрі "Аладдін" користувач Хані.

"Персонал грубий, недоброзичливий. Ще вічно, то квитки не продають уже, бо сеанс останній, то зовсім сеанс якось скасували", - негативно відгукується про організацію в кінотеатрі "Аладдін" Макар.

"Я дуже рідко ходжу в кіно. Сьогодні дружина запропонувала піти на сеанс о 22:50. Приємно здивувала ціна - 25 грн. За квиток. Підійшов до каси - ось тут настрій і зіпсувався. Касир - молода дівчина - хамка вищої гільдії", - продовжує описувати плюси і мінуси кінотеатру на Позняках Саша.

• Щоб стежити за оновленнями на afisha.tochka.net в facebook, підпишіться на нашу сторінку "Афіша. Києва" ! Ви не пропустите наші найкращі публікації, а також отримаєте доступ до безлічі розіграшів, конкурсів, розваг та ексклюзивної інформації.

Підписуйся на наш telegram і будь в курсі всіх самих цікавих та актуальних новин!