Афіша на липень: нова "Кармен", "Віа Гра" і Сінклар

1. Орфографічна помилка в тексті:

3 липня 2009, 18:25 Переглядів:

images.yandex.ru.

Жарко в липні в Одесі буде не тільки погода. Уже зараз місто рясніє афішами приїжджають зірок. Ми вирішили з'ясувати, яким же буде культурне меню одесита в середині літа. Отже, подія номер один, на думку багатьох фахівців, - оновлений репертуар Одеського оперного театру. Розпочнеться він з новою "Кармен". Прем'єра знаменитої постановки відбудеться 11 липня. Головна відмінність від версії 1964 року поки тримається в секреті. Відомо одне - всі головні партії заспівають новачки - випускники консерваторії, яких Одеса поки не чула. Квитки в театр можна вільно купити від 25 до 100 грн.

Нічні клуби на весь липень запланували тематичні вечірки і концерти поп-зірок. 5 липня в "Палладіум" дасть концерт "ВІА Гра", а ближче до ночі ці ж дівчата з'являться в танцювальній і гламурної "Ібіці". 19 липня очікується друге пришестя за літо групи "Мумій Троль" - музиканти виступлять в тій же "Ібіці". В той же день в сусідньому клубі "Ітака" сподівається зібрати аншлаг Борис Моїсеєв. У липні одеситів порадують виступи відразу двох див українського шоу-бізнесу: 12 липня в "Ітаці" заспіває Ірина Білик, 26 в "Ібіці" пройде концерт Ані Лорак. Квитки на концерти зірок коливаються від 120 до 2000 гривень. Головною інтригою для любителів клубної музики стане виступ європейської зірки Боба Сінклара. Послухати і станцювати під музику діджея можна 10 липня в "Ібіці". Квитки на вхід - від 300 грн., Замовлення столика - від 700 до 3000 грн. У всьому світі фанати короткозорого чарівника Гаррі Поттера з нетерпінням чекають виходу в прокат передостанній частині культового фентезі - в Одесі прем'єрний показ "Гаррі Поттер і Принц-полукровка" почнеться з 17 липня.

Жанна Жукова

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Афіша на липень: нова" Кармен "," Віа Гра "і Сінклар". інші Новини Одеси дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.