Афіша листопада. Де в Донецьку виступить улюблена група Путіна, гратимуть в подружжя і заспіває "Чиж"

Легендарний "Чиж". Сергій Чиграков виконає в Донецьку знамениті хіти російського року. Фото: & nbsp; music-photo.ru

Культурний листопад для Донецька стане зоряним, донеччан чекають шоу і концерти на будь-який смак, гаманець і каприз.

Стартує сезон останнього місяця осені відразу двома зоряними групами. 5 листопада на сцені "Юності" виступить російська рок-група "Чиж і Ко". А в цирку "Космос" в цей день чекають всіх шанувальників групи "Руки Вверх!", Яка приїде в рамках свого ювілейного туру. В цьому році групі виповнюється 15 років, тому на арені Сергій Жуков обіцяє виконати найпопулярніші хіти групи. Ціна квитків 150-200 грн.

А ось 7 листопада в "Ліверпулі" чекають шанувальників Ольги Арефьевой, яка відома всьому світу як знаменита рок-співачка. Правда, для фанатів на концерті є обмеження - аудіозапис, а також фото та відеозйомка виступу заборонена. Ціна квитків, куплених попередньо, 120 грн, в день концерту - 150 грн.

Театралів чекає сюрприз 12 листопада. На сцену драмтеатру вийдуть Валерій Гаркалін, Олена Яковлєва та Данило Співаковський з історією про багача-іноземця, якого бракує любові і ласки, і вирішив запропонувати своїй домробітниці пограти в подружжя. Ціна квитків на п'єсу "Паперовий шлюб" від 390 до 1490 грн.

Фанатів шоу-балету Алли Духової "Тодес" чекає незабутній вечір 13 листопада в "Юності". Ціна квитків стартує від 150 грн.

Там же, в Палаці молоді, завершить "зоряний" листопад улюблена група російського президента "Любе", яка виступить 25 листопада. У касі залишилися квитки від 300 до 1200 грн.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку