Виставка фотографій ветеранів Афганістану і Чечні відкрилася в Єкатеринбурзі

3 грудня 2014 17:35 3 грудня 2014 17:35   Фотовиставка, присвячена героям Афганської і Чеченської війни, відкрилася в культурно-видовищному центрі «Стріла» (вулиця Льотчиків, 14)

Фотовиставка, присвячена героям Афганської і Чеченської війни, відкрилася в культурно-видовищному центрі «Стріла» (вулиця Льотчиків, 14).

Напередодні святкування Дня Героїв Вітчизни у столиці Уралу вже стартувала низка святкових заходів, присвячених державному святу. Так, виставка фотографій ветеранів, які пройшли Афганську і Чеченську війну, відкрилася в культурно-видовищному центрі «Стріла».

Як повідомив директор КЗЦ Андрій Телеп, подібні виставки неодноразово проходять в стінах «Стріли» і вже стали доброю традицією в рамках святкування Дня Героїв Вітчизни. Варто зазначити, що серед фотографій, які увійшли до експозиції, є особисті знімки тих, хто зі зброєю в руках виконував службовий обов'язок під час військових кампаній в Афганістані і Чечні. Таким чином, відвідувачі виставки можуть побачити військові дії не тільки очима військових кореспондентів, а й з боку їх безпосередніх учасників. Серед кількох десятків фотографій зустрічаються як чорно-білі, так і кольорові знімки, що відобразили моменти військового життя героїв.

У планах керівника «Стріли» продовжити фотовиставку до 20 грудня, а також, крім наявних експонатів, показати відвідувачам фотографії Героїв Росії.

Директор культурно-видовищного центру «Стріла» Андрій Телеп:

В даних фотороботах можна знайти відображення військових подій Афганської і Чеченської війни. Тут видно прикрощі та страждання тих періодів, коли російська армія вела бойові дії в цих державах. Виставка привертає увагу аудиторії, оскільки всі розуміють, як це було важко для країни, для людей, які брали участь у війнах.

Фото Наталії Ілюбаевой

Ключові слова: афганістан , день героїв вітчизни , фотовиставка , чечня