Новим міністром культури Свердловської області стала Світлана Учайкина: губернатор підписав указ: Новини Накануне.RU

1. Новим міністром культури Свердловської області стала Світлана Учайкина: губернатор підписав указ

Новим міністром культури Свердловської області стала Світлана Учайкина, яка очолює екатеринбургский Театр юного глядача. Губернатор Свердловської області Євген Куйвашев підписав відповідний указ.

як повідомили Накануне.RU в департаменті інформаційної політики губернатора, до виконання обов'язків Світлана Учайкина приступить з 1 грудня.

"Свердловська область - один з найбільших культурних центрів Росії. У регіоні регулярно проходять масштабні культурно-масові заходи, реалізуються яскраві і концептуальні проекти в сфері культури і мистецтва. Ми ставимо перед собою завдання по продовженню формування нового відносини уральців до культури, працюємо над тим, щоб культурні цінності були в рівній мірі доступні, як жителям мегаполісів, так і людям в невеликих і віддалених населених пунктах. у Свердловській області багато зроблено для розвитку музеїв, театрів, воспит ания майбутніх артистів, художників і музикантів. Важливо, щоб робота з розвитку культурної галузі та підтримки її працівників і надалі була ефективна ", - зазначив глава регіону.

З призначенням на високу посаду "улюблену подругу" вже привітала начальник управління культури адміністрації Єкатеринбурга Тетяна Ярошевська на своїй сторінці в Facebook.

"Улюблену подругу вітаю з призначенням! Наш міністр культури - найкращий! Місто Єкатеринбург бажає Світлані Миколаївні успіхів і плідної співпраці!", - написала Ярошевська.

Нагадаємо, Екатеринбургская міська дума прийняла рішення про дострокове припинення повноважень депутата Світлани Учайкін.

Раніше мінкульт очолював Павло Креков, однак, після реформи уряду він став заступником губернатора , В чиї обов'язки входить курирування соцсфери. Крісло міністра культури стало вакантним.