Adam LAMBERT - Афіша виступів виконавця, фото, новини, дискографія, музика - Звукі.Ру

1. альбом дня
  2. ввічливу відмову
  1. Персони
  2. Adam LAMBERT
  3. Американський поп-виконавець Адам Ламберт (Adam Lambert) народився 29 січня 1982 року в каліфорнійському місті Сан-Дієго. З дитинства майбутній співак був оточений творчою атмосферою, тому що батьки хлопчика були художниками. Вони намагалися зробити так, щоб їх син теж долучався до мистецтва. Тому в шкільні роки Адам активно займався співом, танцями, а також брав участь в дитячих постановках. Це не пройшло дарма, і в підлітковому віці Адам вже значився в складі справжньою театральної трупи, разом з якою він гастролював по США і Європі.

З миром шоу-бізнесу Адам стикнувся в 2004 році після знайомства з Карміт Бачаров (Carmit Bachar) з Pussycat Dolls, яка запрошувала Ламберта брати участь у виступах кабаре. Скуштувавши солодкий плід поп-культури, Адаму так сподобалося, що він вирішив пройти кастинг для восьмого сезону проекту American Idol. На прослуховуванні музикант виконав Bohemian Rhapsody, і це вразило членів журі. Адам Ламберт був прийнятий і своїм голосом ...

альбом дня

ввічливу відмову

Опера-86

Перше видання легендарного дебютного альбому московської рок-групи Ввічливий відмову 'Опера-86 "з якісним мастерингом і колекцією унікальних додатків.