Збережіть історію

До уваги відвідувачів та гостей Донецького обласного краєзнавчого музею. Історія існує не тільки на сторінках книжок та біографій видатних діячів. Життя кожної людини тісно пов’язане з речами, котрі теж являються частиною історії, а для багатьох науковців мало не єдиним предметом дослідження. Музей в своїй основі зобов’язаний зберегти історію для нащадків за допомогою матеріальних артефактів. Саме тому ми звертаємось до вас з проханням зберегти предмети старовини або за власним бажанням передати їх на професійне зберігання в фондових сховищах ДОКМ.

Кожного року музей планує збір експонатів за визначеними темами. Теми певною мірою умовні, але загалом демонструють напрямок досліджень. Експонати приймаються на постійне зберігання з повним пакетом документів з нашого боку. Після необхідної наукової обробки більшість з принесених Вами речей  буде експоновано в залах музею. Якщо Ви маєте цікаві речові артефакти, зверніться до нас за консультацією з наступною передачею цих предметів нам на зберігання. Наші контакти: тел. (062) 345-74-38 Email: [email protected] Науково-експозиційний відділ радянського періоду. Передаючи предмети старовини до музею, Ви зберігаєте  історію!