Вахта Пам’яті «Міус — фронт — 2013»

Донецький обласний краєзнавчий музей запрошує на урочисту передачу унікальних матеріалів, зібраних пошуковими організаціями України і Росії в ході роботи Вахти Пам’яті «Міус — фронт — 2013».

Вахта Пам’яті — це міжнародний проект, у якому беруть участь пошукові групи , громадські організації з різних регіонів України, Росії і не тільки. У ході пошукових робіт учасники організацій повертають з небуття зниклих безвісти солдатів Великої Вітчизняної війни, знаходячи їх останки, особисті речі, листи, документи, зброю і багато іншого.

Захід відбудеться 31 жовтня 2013 о 11.00 у Військово — історичному музеї «Твоїм визволителям Донбас!» ( Музей знаходиться в Парку Ленінського комсомолу, в Меморіальному комплексі «Твоїм Визволителям Донбасу!).