Комплекс Олександра Михайловича Коробейченко

Відділ історії радянського періоду зібрав унікальний комплекс експонатів Олександра Михайловича Коробейченко (1900-1971 рр.). Він був відомим співаком, який почав свій творчий шлях в Києві, в театрі ім. К. Лібкнехта. Олександр Михайлович виховав відомого у всьому світі співака Анатолія Борисовича Солов’яненко.

О.М. Коробейченко багато гастролював Союзом, тому залишилось багато афіш з різноманітних театрів, фотографій різних ролей співака, особисті документи. Найбільш цікавою виявилося його романтичне листування із майбутньою дружиною Наталею Іванівною Гришковською. Особисті щоденники багато розповідають про особисте цієї видатної людини. Цікавою, та незвичною знахідкою виявилась метрика про народження Олександра Михайловича. З 1948 р. голос цього співака належав Донецькому театру опери та балету. Саме тут він проспівав свою найкращу роль в опері  Дж. Верді «Отелло» . Є багато фотографій з цього спектаклю.