У Московському районі організували гру для підлітків «Вибух мозку»

Інтелектуальна гра «Вибух мозку», яка пройшла 16 серпня в Республіканській науковій медичній бібліотеці, зібрала десять підліткових команд з різних районів міста, передає кореспондент агентства "Мінськ-Новини».

- У грі беруть участь складні підлітки. Перш за все ми хочемо показати їм, що в бібліотеки ходять не тільки «ботани», - книгосховища можуть бути справжніми соціокультурними центрами, де цікаво людям різного віку. Ну і, звичайно ж, інтелектуальні заняття дозволяють молоді з користю провести канікули, - зазначив перед початком заходу голова Московського районного об'єднання організацій профспілок Володимир Зубрик. - Гра присвячена 950-річчю Мінська. Як з'ясувалося, хлопці підготувалися до неї вельми серйозно - нікому не хочеться вдарити обличчям в бруд перед однолітками.

- Гру придумали в нашій первинної профспілкової організації, члени молодіжної ради бібліотеки, - розповів провідний редактор одного з відділів установи, він же ведучий вікторини Олександр Тищенко. - Проводимо інтелектуальні змагання вже півтора року. Зазвичай збираються команди медичного університету і медколеджу.

Незважаючи на те що гра складається з 10 турів, проходить вона швидко. У кожному пропонується відповісти на 10 питань - вгадати, що зображено на слайді, назвати подію або явище, дізнатися мелодію або виконавця. На обдумування відповіді дається всього 15 секунд. Максимальна кількість балів, які можуть набрати учасники у вікторині, - 100.

Переможцем цьогорічних змагань стала команда з Жовтневого району, яка набрала 80 балів. Друге місце посіли представники Партизанського (71), третє - команда Первомайського (67).

Організатором заходу, що проходив в рамках акції «Профспілки - дітям», виступило Московське районне об'єднання організацій профспілок.

Фото Сергія пожога