ЛІТЕРАТУРНО-МУЗИЧНИЙ САЛОН В англійській КЛУБІ повітового міста К.

Головна / Головна / ЛІТЕРАТУРНО-МУЗИЧНИЙ САЛОН В англійській КЛУБІ повітового міста К. Головна   /   Головна   / ЛІТЕРАТУРНО-МУЗИЧНИЙ САЛОН В англійській КЛУБІ повітового міста К

Військово-Історична Асоціація «Повітове Збори» і Крапивенский музей, відділ Музею-садиби Л. Н. Толстого «Ясна Поляна» мають честь запросити Вас 21 квітня 2018 року на захід - «ЛІТЕРАТУРНО-МУЗИЧНИЙ САЛОН В англійській КЛУБІ повітового міста К.».

Салон пройде в Англійському клубі (Центрі зустрічей) Кропивна за адресою: Тульська область, Щекинский район, с. Кропивна, вул. Комунарів, д.31а, 2 поверх. Крапивенский Будинок Культури. Початок о 12.00. Відвідування Салону безкоштовне. Вітаються благодійні внески на користь заходів, що розвивають клубну культуру в повітовому місті Кропивна.

Салон пройде в ознаменування 160-річчя заснування дворянами Крапивенского повіту і офіцерами квартири в Кропивні Тобольського полку «Благородного Зборів і Клубу». Восени 1857 року вищезазначеними дворянами і офіцерами було подано прохання про заснування «Благородного Зборів і Клубу протягом майбутньої зими». Після офіційного листування Благородне Збори та Клуб відкрилися і почали функціонувати взимку 1858 року.

В Англійському клубі Кропивна ви можете дізнатися про історію зборів і клубів в Росії, про правила поведінки в Крапивенському благородному Зборах та Клубі, про традиції клубної культури.

Відвідувачі Салону перенесуться в атмосферу столітньої давності. У цей день тут зберуться військові і цивільні чини, пані та панове, літератори і музиканти.

У програмі Салону - школа бальних танців (вальс знайомств, вальс Штрауса, па-де-Грас, па-де-патінер), модне дефіле в стилі модерн, аматорський театр (декламація і виконання романсів), старовинні ігри, бесіди про етикет, історії моди і бальною культурі, ретро-фотоательє.

Діставайте з бабусиних скринь мереживні комірці, скрипучі черевики, парасольки, рукавички та ридикюлі! Все це зробить свято незабутнім! Дамам слід (дуже бажано) бути в довгих сукнях або спідницях, а кавалерам - в суворій вихідний одязі.

Межклубную об'єднання «Військово-Історична Асоціація« Повітове Збори »- це співдружність військових реконструкторів Москви, Подольська, Серпухова, Пущино, Калуги, Тули, Новомосковська, Мценска і Орла, яких об'єднує спільний інтерес до історії Російської Імперії періоду 1880-х - 1910-х гг., часу царювання государів Олександра III і Миколи II. Предмет особливої ​​цікавості членів Асоціації - відтворення військової культури Російської Імператорської Армії, а також матеріальної і бальною культур російської дворянської садиби, зниклих понад століття тому.

Контакти організаторів: Військово-історична асоціація «Повітове Збори»

Сергій Казанський - 8-953-420-72-86 https://vk.com/event152546978

Крапивенский музей, відділ Музею-садиби Л. Н. Толстого «Ясна Поляна»

Ольга Веневцева - 8-910-552-51-29, [email protected]