Літературна студія - Уральський архітектурно-художній університет

Студія працює з вересня 2012 року. Керує колективом Ірина Сергіївна Павлова, режисер за освітою, поет в душі. Ірина Сергіївна організовує і проводить літературні вечори, на яких свої вірші читають і керівник, і студенти, і викладачі університету. Актори театрів міста, відомі поети - часті гості літературної студії «Архідар».

2012 року - Відбулася презентація літературного збірника студентів і співробітників університету «Ювілейний листопад».

2013 г. - проведений поетичний вечір «Ще раз про любов», присвячений 450-річчю від дня народження Вільяма Шекспіра.

2014 г. - студія «Архідар» організувала творчу зустріч з Леонідом Рибниковим, одним з найстаріших акторів Камерного театру, музею письменників Уралу. У програмі «Перекати» прозвучали чудові вірші Сергія Єсеніна та Йосипа Бродського, а також власні вірші Леоніда Рибникова та спогади про спільну роботу в театрі з відомими акторами Росії.

2014 г. - відбувся перший поетичний марафон УрГАХУ, на якому читали свої вірші поети університету: В.М.Слукін, І.В.Сагарадзе, І.С.Павлова, П.Кузмічёва, О.Погадаева і ін.

2014 г. - в студентському клубі відбувся авторський вечір І.С.Павловой.

2015 г. - виїзне театралізована вистава «Не тепличні портрети Сисерть» , Присвячене 70-річчю Перемоги, проведене спільно з музеєм Метенкова, Свердловської кіностудією і Адміністрацією Сисерть.

2015 г. - відбувся прем'єрний показ вистави Леоніда Філатова «Сказ про Федота-стрільця» .

Щорічно учасники студії беруть участь у конкурсі читців «Художнє слово», організованому Театральним інститутом, гідно конкуруючи з учасниками інших вузів.