"Тетянин день": Вітя Рибкін мріє про продовження

Якщо вірити рейтингам, серіал "Тетянин день" - найпопулярніша телетянучка в Україні, та й не тільки. Його герої, чого вже там, стали нам як рідні. А Вадим Колганов, який зіграв полюбився глядачам Віктора Рибкіна, зізнався в бесіді кореспондентові "КП", що він страшенно сумує за своєю ТЕЛЕСЕМЬ. А вже по Віті особливо.

Як відомо, зараз виношуються плани зняти продовження відомого проекту - повнометражний фільм "Тетянин день. Медовий місяць", де все полюбилися герої зустрінуться знову.

- Вадим, пам'ятайте свої відчуття після того, як на знімальному майданчику "Тетяниного дня" почули останній "Знято"?

- У цей день ми розігрували так званий зелений дубль. У акторів є така традиція. У зеленому дублі вони можуть грати як хочуть, вимовляти будь-який текст, в загальному, робити що завгодно. За сюжетом я повинен був сказати: "Ну що ж, пора на весілля", - і разом з Юрієм Каменєвим і Грошей Калініним вийти з кімнати. Ну і уявіть, я говорю текст, з нас трьох падають штани, і ми з незворушним виглядом йдемо. Спочатку на майданчику запанувала гробова тиша, а потім павільйон затремтів від реготу. А зараз ... Зараз мені дуже всього цього не вистачає. Особливо сумно, коли на вулиці кричать: "Вітьок! Рибкін!" Сиділи тільки що з дружиною в кафе, офіціантка дізналася, підсіла, про життя своє розповіла ... Розумієте, ми ж казку зняли. Люди до нас як до родичів відносяться.

- Все-таки зйомки йшли більше року в режимі нон-стоп. Втомилися, напевно?

- Втоми не було взагалі. Навіть Анечка Снаткіна, незважаючи на те, що під кінець зйомок ногу зламала, все одно до останнього викладалася.

- Але продовження же буде!

- Чутки ходять, а офіційно мені поки ніхто нічого не сказав. У повнометражному проекті я б взяв участь із задоволенням!

- Вітя Рибкін за серіалом спочатку був не дуже приємним персонажем ...

- Ага, спочатку Рибкін здавався тим ще типчики. А потім я почав відкривати в ньому дуже багато інших позитивних якостей. Я думаю, він і глядачів тому так торкнув. Коли "Тетянин день" закінчився, я спеціально подивився кілька серій "Війни троянд" (це колумбійський аналог "Тетяниного дня"). І мене дуже порадувало, що мій персонаж вийшов зовсім іншим.

- А що Ви так і не прийняли в Вікторі?

- Його любов до алкоголю. Моя дружина Катя не може дивитися сцени, де Вітя п'є. Каже, що це для неї як страшний сон - настільки натурально виходить. Я іноді навіть лаявся зі сценаристами, просив з якихось сцен пляшку прибрати. До речі, одного разу під час зйомок наді мною вирішили пожартувати і налили мені в стакан горілки замість води. Я, звичайно, випив - не міг загубити дубль, але зате ці жартівники загубили цілий знімальний день. Я ж зовсім непитущий чоловік.

- Ви не боїтеся, що на все життя залишитеся для глядача Вітею Рибкіним?

- Куравльову теж весь час кричали "Афоня, Афоня!", Але у нього і після Афоні десятки цікавих ролей. Сподіваюся, мені це теж не завадить. Ось в серіалі "Морська душа" я - капітан-лейтенант Коршунов. Зовсім не схожий!

- А зараз ви чим займаєтеся?

- Перш за все я натиснув на театр (Колганов служить в театрі "Школа сучасної п'єси". - Авт.). Я граю кілька вистав, але під час зйомок "Тетяниного дня" на сцену частіше виходив другий склад. Скоро вийде серіал "Така служба, таке життя", крім того, зараз я знімаюся в 12-серійної стрічки "Екстрений виклик", де граю молодого хірурга.

Правда, дружина наполягає, щоб я нарешті зіграв її чоловіка. І в чомусь вона права. Цього року їй довелося непросто. Вона вставала о шостій, збирала мене на роботу і після 12 ночі зустрічала. Взяла на себе всю рутину. А адже Катя - теж актриса, у неї своя робота ... Так що, звичайно, зараз постараюся частіше бувати з сім'єю.

Марія Коливанова

"Комсомольська правда в Україні"

Втомилися, напевно?
А що Ви так і не прийняли в Вікторі?
Ви не боїтеся, що на все життя залишитеся для глядача Вітею Рибкіним?
А зараз ви чим займаєтеся?