Михайло Єфремов вивів у світ свою 17-річну дочку, яка хоче стати актрисою

20:07, 04.06.2018

Прямо зараз в театрі «Гоголь-центр» проходить московська прем'єра фільму Кирила Серебренникова «Літо» . Після показу гості заходу зможуть насолодитися концертом з живим виконанням культових пісень 80-х, які прозвучали в цьому фільмі. Гостями прем'єри стали актор Михайло Єфремов і його 17-річна дочка від шлюбу з Ксенією Качаліним Анна-Марія . На червоній доріжці дівчина з'явилася в чорно-бежевій сукні і чорних капронових колготках. Наряд доповнювали сумочка через плече і оригінальна срібна підвіска. Анна-Марія часто змінює колір волосся. На цей раз вона вважала за краще пофарбувати їх в блакитний. Її батько Михайло був одягнений в прості блакитні джинси, піджак і кепку.

Михайло Єфремов і його дочка Анна-Марія на москвоской прем'єрі фільму «Літо»

Михайло Єфремов і Ксенія Качаліна розлучилися після семи років шлюбу. Як стверджувала сама Качалина, вона кинула чоловіка через його надмірне захоплення алкоголем. Після розлучення батьків, Анна-Марія якийсь час жила з мамою, але коли їй виповнилося вісім років, Єфремов оформив одноосібну опіку над дівчинкою і забрав її до себе. На даний момент вона живе з нянею в квартирі, яку орендував батько. У 16 років дівчина зробила шокуюче зізнання, публічно оголосивши про свою нетрадиційну сексуальну орієнтацію.

У вересні минулого року Анна-Марія разом з батьком і зведеними сестрами стала героїнею шоу "Вечірній Ургант" , Де розповіла, що пішла по стопах батька і діда Олега Єфремова і хоче стати актрисою . В даний час дівчина займається в музично-театральній школі. «Батько не відмовляв мене піти в театральну школу. Батько змирився », - сказала Анна-Марія. Вона вже виступала в ролі читця на сцені шкільного театру в постановці «Легенда про мертвого солдата» за п'єсою Бертольда Брехта. Михайлу Єфремову виступ доньки дуже сподобалося.

Кадр з фільму «Літо»

Нагадаємо, що фільм «Літо» розповідає про самому початку творчого шляху Віктора Цоя і групи «Кіно», про його взаємини з Майком Науменко, його дружиною Наталею і багатьма, хто був в авангарді рок-руху Ленінграда 1981 року. Це історія про Ленінграді 80-х, про любов, пошуках і великих надіях. Роль Віктора Цоя зіграв корейський актор Тео Ю , А роль Майка Науменко - відомий музикант і лідер групи «Звірі» Рома Звір . Для музиканта ця роль стала дебютною. Він також виступив саунд-продюсером фільму і отримав приз 71-го Каннського кінофестивалю в номінації «Кращий сайндтрек».

Трейлер до фільму «Літо»

Фільм літо виходить в широкий прокат 7 червня.