1. «Легенда №17», виставка метеликів, турнір з комплексного єдиноборства, нічний фігурне катання

Огляд культурних і спортивних заходів в Зеленограді на вихідні 20 і 21 квітня.

З 19 по 24 квітня зеленоградци запрошують взяти активну участь в акції «Національний день донора». Адреса проведення: Зеленоград, Каштанова алея, будинок 2, будова 1, міська лікарня №3. Години роботи відділення трансфузіології - з 8:30 до 12:00. Телефон для довідок - 8 (499) 734-23-43.

Цього вікенду у Виставковому залі «Зеленоград» (корпус 1410) відкриті виставка живих тропічних метеликів і експозиція « Еко-Москва », Приурочена до Року охорони навколишнього середовища. Час роботи експозицій з 11:00 до 21:00. А в ДК «Зеленоград» можна подивитися фотовиставку професора МІЕТ Андрія Добриніна «», виставку живопису та графіки «» зеленоградского художника Віктора Копцева. А також виставку «» студентів МГАХ ім. В.І. Сурикова, МГХПА ім. С.Г. Строганова, Російської Академії живопису, скульптури та архітектури Іллі Глазунова. Час роботи експозицій з 11 до 17 годин. Вхід вільний.

20 і 21 квітня на річці Клязьмі (Менделєєве) відбудеться традиційне першість байдаркових екіпажів з водного туристичного багатоборства, присвячений 55-річчю Зеленограда і 50-річчю Зеленоградского клубу туристів. А в ФОКу «Веселка» протягом двох днів буде йти регіональний турнір з комплексного єдиноборства на Кубок ДОСААФ з показовими виступами спецназу і кікбоксерів. Більш детальну інформацію про змагання, а також розклад інших міських спортивних заходів можна дізнатися на Управління та центру фізичної культури і спорту Зеленограда.

20 квітня всіх бажаючих запрошують в Виставковий зал «Зеленоград» на лекцію «На озері Чудському зіткнулися війська», що розповідає про льодовому побоїще в живописі, скульптурі і книжкової мініатюрі. Початок - о 14:00. У державному історико-краєзнавчому музеї можна подивитися окружну виставку «». У клубі «Поліном» пройде концерт групи, експериментує з сучасної інструментальної музикою в стилях postrock, postmetal, mathrock, ambient. Презентація нового EP Initial Link. В Double Trouble - весняна вечірка. А в Z1 святкуватимуть третій день народження клубу і ресторану. Перед гостями виступлять колектив з Києва та Dj Іван Blackman.

З першої години ночі до п'ятої ранку 21 квітня в Льодовому палаці «Зеленоградский» буде проходити заключна в цьому сезоні вечірка на льоду «». Що прийшли гостей чекає неймовірне танцювальне шоу, незамінна ведуча, фотосесія від професійного фотографа, відеозйомка, ще більше конкурсів і подарунків, жива музика від резидентів Take Me Out, інструктори з фігурного катання, а також тепла і домашня атмосфера перегукується з драйвом і енергійною музикою.

21 квітня на сцені ДК «Зеленоград» відбудуться концерт Московського державного симфонічного оркестру для дітей та юнацтва «» до 200-річчя від дня народження композитора. І звітний концерт народного колективу балетної студії «Грація». Вхід вільний.

Кіно

ЗЕЛЕНОГРАДСК кінотеатри мережі «КАРО Фільм» запрошують глядачів на перегляд спортивної драми «» - історія перемог і поразок великого хокеїста Валерія Харламова, який став легендою ще за життя. Пригодницької картини «», в основі якої лежить подвиг всесвітньо відомого мандрівника Тура Хейєрдала, вчинила в 1947 році епічну експедицію - перетин Тихого океану на маленькому хиткому плоті Кон-Тікі. Фантастичного бойовика «», в якому поверхня землі для життя більше непридатна, а люди живуть над хмарами, але деякі з них продовжують робити вилазки вниз, де, незважаючи на умови, що змінилися до невпізнання ландшафти, все ще можна знайти багато корисних речей. Комедійних мультфільмів «» - смішна, зворушлива і повчальна історія про п'ятьох друзів-тварин, які проробляють неймовірний шлях по всьому континенту, долаючи труднощі, на благо порятунку свого будинку. І «» про доісторичному сімействі печерних людей, які, після того як печера, завжди служила їм притулком, була зруйнована, пускаються в велику подорож і відкривають для себе новий світ, назавжди міняє їх світогляд.

Кадр з фільму «Легенда №17»

А в клубному кінотеатрі « кінематограф »Демонструватимуться пригодницький фільм« Тимур і його команда », драма« Тільки уяви! »І« Вимірюючи світ ». Крім того, 20 квітня о 23 годині в «кінематограф» почнеться, вже майже стала традиційною, весела суботня вечірка. А 21 квітня в кафе кінотеатру гратимуть музику з вінілу - свої улюблені мелодії ставить Олексій Бєлов.

Більш детально з культурним життям міста можна ознайомитися на нашому інформаційному порталі в розділі « Афіша ».

Доброго здоров'я, веселих вихідних і гарного настрою, дорогі читачі Інфопортал!

Дайджест підготувала Наталія Філіппова