WikiZero - Альпіна нон-фікшн

open wikipedia design.
Цей термін має також інші значення див. АНФ .

Альпіна нон-фікшн - російське книжкове видавництво , Засноване в 2008 році [1] і спеціалізується на нехудожньої літератури.

Видавництво було засноване в 2008 році в Москві . Воно спеціалізується на нехудожньої ( нон-фікшн ) [2] і науково-популярній літературі , Такий як книгах з історії, психології, науці, культурі, самовдосконалення і здоров'ю. На початок 2018 випущено близько 300 найменувань книг. Генеральним директором видавництва є Павло підкосила [3] .

Деякі вийшли у видавництві книги потрапили у верхні строчки незалежних рейтингів продажів [4] і рейтингів книжкових виставок [5] , А також увійшли в бібліотеки фонду « династія » [6] і науково-популярного проекту Елементи.ру [7] .

• У сегменті науково-популярної літератури, книги видавництва відзначаються провідними ЗМІ і стають учасниками преміальних подій. Робота популяризатора фізики Митио Каку «Фізика неможливого» названа журналом «Афіша» кращою науково-популярної книгою 2009 року [8] .
  • У 2011 році видавництво першим в світі випустило книгу про wikileaks.org - «Wikileaks. Вибрані матеріали » [9] .
  • Видавництво відкрило для російськомовних читачів книги культового британського журналіста і дотепника, ведучого програми Top Gear ( рус. Вища передача) на Бі-бі-сі , Джеремі Кларксона ( англ. Jeremy Charles Robert Clarkson) і провідного західного релігієзнавця Карен Армстронг [10] ( «Історія Бога», «Будда», «Єрусалим»).
  • Постійним автором видавництва став Олександр Васильєв .
  • У 2010 році той же видання назвало найкращим научпоп книгу Мері Роуч [En] «Секс для науки. Наука для сексу » [11] .
  • книга професора Сергія Петровича Капіци «Парадокси зростання. Закони розвитку людства »в 2010 році увійшла до лонг-лист премії« просвітитель »2010 [12] .
  • У 2011 році інтерес в наукових колах викликала книга «У що ми віримо, але не можемо довести» під редакцією відомого популяризатора науки Джона Брокмана [13] [14] .
  • У 2011 році «Книга без фотографій» Сергія Шаргунова , Увійшла в шорт лист премії « Національний бестселер » [15] і лонг-лист « великий книги » [16] . За одне з оповідань з «Книги без фотографій» автор отримав італійську премію «Веселка» [17] .
  • Влітку 2011 року стартувала Перша Книжкова Премія Рунета, в шорт-лист якої увійшли відразу кілька книг «Альпіна нон-фікшн» [18] .
  • У липні 2011 року книга Юрія Сігова «Незвичайна Америка» (видана у співпраці з ВД «Коммерсант» ) Обрана книгою місяця в магазині « Москва » [19] .
  • книга « Після трьох уже пізно » Масару Ібукі (Японського інженера і підприємця, одного із засновників корпорації Sony , Творця новаторських концепцій по вихованню і навчання дітей раннього віку) стала переможцем конкурсу відразу в двох номінаціях Першої книжкової премії Рунета 2011 [20] .
  • 2017 - Книга «Конструювання мов. Від есперанто до дотракійского »Олександра Піперская стала фіналістом премії в галузі науково-популярної літератури« Просвітитель » [21] .
  • 2018 - Книга «Від атомів до дерева: введення в сучасну науку про життя» Сергія Ястребова стала лауреатом премії "Просвітитель [22] ".
  • Науково-популярна серія спільно з фондом « династія »
  • Le Temps des Modes [23] спільно з видавництвом « дієслово »
  • читання Дюарістов [24]
  • Серія «Країнознавство»

This page is based on a Wikipedia article written by contributors ( read / edit ).
Text is available under the CC BY-SA 4.0 license; additional terms may apply.
Images, videos and audio are available under their respective licenses.