У Черкасах показали скульптури Родена із приватної колекції

У Черкасах відкрилася виставка "Передчуття майбутнього", на якій демонструють твори французького скульптора Огюста Родена із приватної колекції, а також роботи сучасних художників.

Про це повідомляє прес-служба Черкаської обласної держадміністрації .

"У Черкаському обласному художньому музеї відбулося офіційне відкриття благодійної виставки одного з найвідоміших художників в історії людства - Огюста Родена. Великий скульптурний проект" Передчуття майбутнього "поєднує мистецтво французького імпресіонізму з новітніми технологіями доповненої реальності", - йдеться в повідомленні.

У Черкасах відкрилася виставка Передчуття майбутнього, на якій демонструють твори французького скульптора Огюста Родена із приватної колекції, а також роботи сучасних художників

Як відзначили в ОДА, на виставці поруч зі славними скульптурами великого майстра, такими як "Мислитель", представлені роботи сучасних художників з використанням цифрових медіа. Тому відвідувачам музею знадобляться електронні гаджети, щоб побачити доповнену реальність, створену художниками.

У проекті беруть участь художники Віктор Сидоренко, Роман Мінін, Юлія Бєляєва, Олег Тістол, Микола Маценко, Сергій Шауліс.