Стенд Єкатеринбурга на «Іннопроме 2016». програма

4 липня 2016 14:32 4 липня 2016 14:32   Рівно через тиждень в уральській столиці стартує міжнародна промислова виставка «Іннопром 2016», яка пройде на майданчику «Єкатеринбург-ЕКСПО» (бульвар Експо, 2)

Рівно через тиждень в уральській столиці стартує міжнародна промислова виставка «Іннопром 2016», яка пройде на майданчику «Єкатеринбург-ЕКСПО» (бульвар Експо, 2).

Традиційно Адміністрація міста Єкатеринбурга підготувала велику програму роботи стенду уральської столиці. Як і в минулі роки, стенд буде незвичайним по дизайну, а головне - цікавим і насиченим по наповненню.

Цього разу його площа складе 150 квадратних метрів. Протягом чотирьох днів (проходити промислова виставка буде з 11 по 14 липня 2016 року) майданчик заходу традиційно стане точкою тяжіння всіх учасників міжнародної виставки.

Уже в понеділок, 11 липня, на стенді уральської столиці пройде презентація методики паспортизації фасадів в Єкатеринбурзі. Планується, що в заході візьмуть участь заступники голови Адміністрації міста Єкатеринбурга Олексій Белишев, Олексій Кожемяко, Вадим Дударенко, співробітники Департаменту з управління муніципальним майном, Управління житлового та комунального господарства, Департаменту архітектури, містобудування та регулювання земельних відносин, а також представники різних керуючих компаній і товариств власників житла. В рамках заходу фахівці презентують методику та організаційно-технічні аспекти паспортизації фасадів.

Також в цей день на стенді відбудеться обговорення перспектив міжнародної участі в іміджевих культурних проектах Єкатеринбурга і Уральського регіону, презентація IV Уральської міжнародної бієнале сучасного мистецтва 2017 року. Зокрема, фахівці обговорять досвід ефективної співпраці великого бізнесу і бієнале сучасного мистецтва в Росії, умови для ефективного і взаємовигідного співробітництва російського бізнесу і культурних інституцій для створення великих міжнародних культурних проектів і багато іншого.

Крім того, в понеділок на стенді уральської столиці заплановані круглий стіл «Створення міжмуніципального цеху по сушці опадів», зустріч з делегаціями Італії та Республіки Білорусь і підписання угоди з делегацією міста Шіхецзи (Китай).

У вівторок, 12 липня, глава Адміністрації міста Єкатеринбурга Олександр Якоб візьме участь в обговоренні положень проекту Стратегії просторового розвитку уральської столиці. Крім того, в цей день на стенді пройде відкрите засідання архітектурно-містобудівної ради та тематична дискусія Міжнародного форуму висотного і унікального будівництва 100+ Forum Russia «Мости. Експлуатація, проектування, надійність ». Також вівторок здивує гостей проведенням захисту дипломних робіт на тему «Як створювати нові міські проекти». Захід проводитиметься за результатами спільної освітньої програми московської Онлайн-школи міських підприємців Vector і НП СРО «Гільдія Будівельників Уралу».

У середу, 13 липня, на стенді Єкатеринбурга пройдуть презентації «Розробка маршрутної мережі громадського транспорту міста Єкатеринбурга», «Розвиток електротранспорту та міської мережі зарядних станцій», «Розвиток мережі трамвайних ліній Єкатеринбурга» і засідання координаційної ради з інвестицій.

У четвер, 14 липня, на стенді Єкатеринбурга традиційно пройде ряд майстер-класів.

Нагадаємо, в нинішньому році країна-партнер «Іннопрома» - Індія, а тема виставки - «Промислові мережі». За чотири дні планується провести близько 200 заходів, презентацій, зустрічей і прес-конференцій на найактуальніші теми. Основні розділи виставки і ділової програми торкаються питань індустріальної автоматизації, технологій для енергетики, промислового інтернету, логістики, фінансування виробництв, машинобудування, виробництва компонентів і технологій для міст.

Текст підготував Тимур Насібуллін (телефон +7 (343) 371-72-97), фото Антона Буценко

Ключові слова: олександр Якоб , гільдія будівельників уралу , містобудівна рада , Іннопром , хмарочоси

Матеріали по темі