Школярі з усього світу зможуть безкоштовно відвідувати музеї Москви влітку

Поділитися в соціальних мережах: Поділитися в соціальних мережах:   Фото: портал Москва 24 / Лідія Широнина   Школярі з усього світу зможуть безкоштовно відвідати 90 музеїв Москви влітку, повідомляє портал мера і уряду столиці

Фото: портал Москва 24 / Лідія Широнина

Школярі з усього світу зможуть безкоштовно відвідати 90 музеїв Москви влітку, повідомляє портал мера і уряду столиці.

Отримати безкоштовний квиток в рамках проекту "Музеї - дітям" на основні експозиції можна в касі музеїв. Столичні школярі повинні будуть пред'явити соціальну карту школяра або карту "Москвенок", а дітям з інших регіонів і країн нічого показувати не треба.

Московським школярам також дадуть можливість взяти участь в безкоштовних оглядових екскурсіях по основним експозиціям. Вони будуть проходити щодня о 10:00, 12:00 та 14:00. Щоб потрапити на екскурсію, потрібно показати соцкарту школяра або карту "Москвенок" в касі.

Раніше повідомлялося, що в рамках "Московської зміни" школярі зможуть відвідати "Москваріум" на ВДНГ. Всього учасники програми побувають в 26 музеях, семи театрах, 10 анімаційних і 10 спортивних центрах. У числі майданчиків - Московський зоопарк, Московський планетарій, Державний історичний музей, "Мастерславль", музеї Московського Кремля і інші установи.

Поділитися в соціальних мережах: