Найбільш значимі виставки, які відкриються в 2018 році в музеях Іспанії

Найбільш значимі виставки, які відкриються в 2018 році в музеях Іспанії | TPG Україна

Протягом 2018 року в найбільших іспанських музеях пройде цілий ряд виставок, на яких будуть представлені роботи видатних художників - в тому числі і раніше недоступні для широкого загалу.

4 квітня в самому знаменитому музеї країни, мадридському Прадо, відкриється експозиція з 70 ескізів і близько 20 малюнків і картин Пітера Пауля Рубенса. Також в квітні тут відбудеться виставка під назвою «Живопис на камені», відвідувачі якої зможуть побачити роботи Себастьяно дель Пьомбо, Тиціана і Леандро і Якопо Бассано.

Починаючи з 6 лютого інший столичний музей, Центр мистецтв королеви Софії, вперше прийме у себе велику колекцію, що складається з 250 творів, які були створені російськими авангардистами в період з 1914 по 1924 рік. У їх число увійшли такі представники модерністського руху дадаїзм, як Натан Альтман, Василь Емірлов, Валентина Кулагіна, Ольга Розанова і Іван Пуні. 2 жовтня в цьому музеї відкриється виставка американської художниці Доротеї Теннінг, а з 20 листопада свою роботу почне виставка під назвою «Живопис, любов і фантазія», де можна буде побачити роботи іноземних митців, відобразили культурне життя післявоєнного Парижа.

Новий сезон в Музеї Тіссен-Борнеміса стартує 18 лютого, коли за участю Музею Соролья тут буде виставлено близько 70 робіт валенсийского живописця Хоакіна Соролья. Через тиждень тут з'являться більш ста творів двох видатних французьких майстрів - Клода Моне і Ежена Будена, відомого імпресіоніста і його вчителя, котрий належав до школи пейзажів середини XIX століття. 5 червня настане черга угорця Віктора Вазарелі, якого називають «батьком» напряму оп-арт, заснованого на геометричних формах і оптичні ілюзії.

Одна з найбільш масштабних експозицій відкриється в мадридському CaixaForum. На ній буде представлено приблизно 350 робіт Енді Уорхола, який прославився завдяки «Банкам з супом« Кемпбелл »- набору з 32 полотен із зображеннями консервованих супів однойменної компанії.

Музей Гуггенхейма в Більбао представить спочатку картини Анрі Мішо (з 2 лютого), потім практично невідомі роботи перформансісткі Естер Феррер (з 16 березня), і, нарешті 1 липня розмістить у себе картини Марка Шагала, написані ним в період з 1911 по 1919 рік . У свою чергу, Музей Мистецтв Більбао покаже близько ста картин Франсиско Гойї, які надійшли з приватних колекцій і Музею Прадо

Пориньте в атмосферу мистецтва!
Замовляйте Іспанію з TPG!