Нацмузей РТ підготував виставку традиційних російських іграшок в незвичайному форматі

Фото: Музей історії міста Йошкар-Оли

(Місто Казань KZN.RU, 21 березня). Традиційні російські іграшки у вигляді лялькових сценок покажуть казанцям в Національному музеї РТ. Завтра, 22 березня, тут відкриється виставка «Ми іграшку змайстрували».

До експозиції увійшло понад 260 предметів - результат творчості майстрів фольклорного об'єднання «Царьов місто» при Музеї історії міста Йошкар-Оли і призерів організованого Центром російського фольклору Казані конкурсу «Російська народна іграшка». Ляльки вже виставлялися в Російському етнографічному музеї в Санкт-Петербурзі і Яранськ краєзнавчому музеї в Кіровській області.

«Крім матеріалу, з якого зроблений предмет, і його призначення, важлива атмосфера, в якій він існував, - пояснюють організатори. - Ідея виставки - передати ці відчуття через лялькові сцени, зрозумілі дітям і дорослим ».

Офіційне відкриття виставки заплановано на 15.00. Вона завершиться 20 квітня.

Нагадаємо, в Музеї природної історії РТ відкривається виставка декоративних щурів , А в Будинку актора ім.М.Салімжанова пройде показ гумористичного дитячого кіножурналу «Шкодники».