Куди піти в Києві 16-17 червня

1. Виставка квітів "Мир велетнів" на Співочому полі
  2. Moto Open Fest 2018
  3. Travel Fest "Мандруй Україною"
  4. Фестиваль "Теріторія.ua"
  5. Кото суботу

За що ми любимо літо - так це за величезну кількість варіантів, як провести вихідні. Хочеш - на пляж до озера, хочеш на пікнік до парку, хочеш - на фестиваль під відкритим небом до ранку. А вже столичне життя кожен вікенд вирує з потроєною силою. Нова добірка цікавих заходів Києва від ufest.in.ua и obozrevatel.com - вже в цій статті.

Виставка квітів "Мир велетнів" на Співочому полі

Виставка квітів Мир велетнів на Співочому полі

Киянам і гостям столиці вже встигло полюбитися нове Співоче поле неймовірної краси композиціями з квітів. Цієї п'ятниці парк відкриває нову літню виставку квітів під назвою "Мир велетнів". На відвідувачів чекають неймовірні гігантські інсталяції різних предметів, які могли б належати гігантської людині - від величезної палітри з фарбами і взуття до губної помади вище людського зросту. Навіть солодощі величезних розмірів! Також до ваших послуг великий мотузковий парк, тюбінг (влітку!), Кінотеатр від відкритим небом і дитячі атракціони.

Коли: відкриття 15 червня о 12:00. Час роботи в період з 16.06 по 15.07 з 9:00 до 21:00 без вихідних.

Де: Київ, вул. Лаврська, 33 Нове Співоче поле

Скільки: 25-50 грн

Moto Open Fest 2018

Всім, хто любить романтику і швидкість, хорошу музику і чудову компанію, чесні змагання і нескінченний драйв - вам сюди. У програмі Moto Open Fest 2018 аквабайк квест, квадро тест-драйв, змагання з вейкбордингу, автомодельного і інших видів спорту, благодійна фотовиставка та конкурс краси. Музичний настрій створюватимуть Kozak System, Машина Часу, Дай дарога, White, Громадянин Топінамбур і ще безліч талановитих виконавців.

Коли: 16 - 17 червень 2018, початок о 10:00.

Де: Київ, парк Дружби народів Спортивно-розважальний комплекс X-Park

Скільки: безкоштовно.

Travel Fest "Мандруй Україною"

Travel Fest Мандруй Україною

Гості цього фестивалю отримають величезну кількість корисної туристичної інформації - починаючи з цікавих і маловідомих куточків столиці і закінчуючи річками України, за якими можна сплавлятися. Мандрівники зі стажем поділяться секретами успішного планування маршрутів, розкажуть як можна взяти участь в авто-квестах. Також в програмі заходу ярмарок майстрів народної творчості, конкурси, цінні подарунки, виступ групи "Нові люди" і фаєр-шоу.

Коли: 16 Червня 2018, початок о 14:00.

Де: Київ, Дніпровська набережна, 7

Фестиваль "Теріторія.ua"

ua

Це ще один захід на підтримку українських виробників, українського стилю і майстерності. На гостей чекає велике розмаїття товарів - від одягу і взуття до солодощів і національних страв, а також дегустації та розваги. Великий вибір майстер-класів дозволить проявити себе у всіх можливих напрямках - в кулінарії, пошитті одягу, хендмейд. Для найменших відвідувачів свята теж знайдуться цікаві заняття.

Коли: 16 - 17 червень 2018, час проведення 11:00 - 20:00

Де: Київ, вул. Лаврська, 7 Галерея "Лавра"

Кото суботу

Якщо ви давно мріяли поселити у себе вдома пухнастого навкающего одного, кращої нагоди годі й шукати. На Кото Суботи ви познайомитеся з врятованими з вулиці котиками і зможете забрати з собою того, який найбільше сподобався. Все пухнастиків вакциновані і стерилізовані, викуповувати, перевірені на грибок, імунодефіцит і лейкоз, мають вет. паспорта та мікрочіпи, контактні, активні і дуже мріють про нову сім'ю.

Коли: 16 червня, 12:00

Де: Київ, вул. Дмитрівська 39 Центр адопціі Кото-Ярмарок

Скільки: благодійний внесок.

Більше цікавих подій шукайте на сторінці фестивального порталу ufest.in.ua . Актуальна афіша Києва і України, концерти і спектаклі, а також цікаві новини сфери культури зібрані саме тут!

Хто із зірок чекає поповнення, а хто розлучився - читайте в нашому Instagram !