IX Міжнародний фестиваль чаю і кави в Санкт-Петербурзі - ефективний майданчик для спілкування виробників і споживачів

У Санкт-Петербурзі 2-4 вересня 2016 року відбувся IX Міжнародний фестиваль чаю і кави, який традиційно став значущою подією в чайно-кавової галузі. Організатори: Міністерство сільського господарства РФ, Уряд Санкт-Петербурга за підтримки Адміністрації Московського району і ГУП «Водоканал Санкт-Петербурга», підготували для гостей і жителів Північної столиці по-справжньому насичену і різноманітну програму, що дозволяє познайомитися з кращими зразками чаю і кави, традиціями споживання цих напоїв в різних країнах, уявити російських і іноземних виробників.

На фестивалі свою продукцію і послуги продемонстрували понад сімдесят російських і зарубіжних чайних і кавових компаній, а також виробники кондитерських виробів, меду, чайно-кавових аксесуарів. Був представлений практично весь асортимент чайної і кавової продукції, пропонованої сьогодні російському споживачеві. У цьому році на фестивалі було представлено значно більше сортів якісного чаю російського виробництва. Спільно з адміністрацією Краснодарського краю, Асоціацією виробників Краснодарського чаю і за підтримки адміністрації міста Сочі на фестивалі був представлений найпівнічніший чай в світі. Порадував великий вибір споконвічно російського напою - іван-чаю і хороший асортимент кримського трав'яного чаю.

На урочистому відкритті гостей і учасників фестивалю вітали Качаев Ельгіз Ідрісовіч - голова комітету з розвитку підприємництва та споживчого ринку Санкт-Петербурга, Ушаков Володимир Миколайович - Голова Адміністрації Московського району, Полукеев Олександр Іванович - громадський діяч, Отець Олексій - настоятель Ісаакіївського собору, Макаров Олексій Олексійович - депутат Закса СПб, Гвоздів Борис Григорович - секретар партії Єдина Росія На урочистому відкритті гостей і учасників фестивалю вітали Качаев Ельгіз Ідрісовіч - голова комітету з розвитку підприємництва та споживчого ринку Санкт-Петербурга, Ушаков Володимир Миколайович - Голова Адміністрації Московського району, Полукеев Олександр Іванович - громадський діяч, Отець Олексій - настоятель Ісаакіївського собору, Макаров Олексій Олексійович - депутат Закса СПб, Гвоздів Борис Григорович - секретар партії Єдина Росія.

У другий день роботи фестивалю відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Міжнародного конкурсу чаю і кави, на який було представлено близько 130 зразків чайної і кавової продукції. За результатами конкурсу 6 компаній стали володарями золотих медалей. Ці компанії отримали почесне право розміщувати на упаковці продукту логотип отриманої нагороди із зазначенням року її вручення.

Фестиваль чаю та кави зарекомендував себе як ефективний майданчик для спілкування виробників і споживачів. У 2016 році фестиваль відвідали майже 50 000 чоловік. Завдяки насиченій програмі жителі і гості Петербурга мали можливість продегустувати різні сорти чаю та кави, побувати на чайних церемоніях різних країн, взяти участь в розважальних іграх і вікторинах, відвідати виставку-продаж чайної і кавової продукції, аксесуарів і посуду.

Всі бажаючі змогли взяти участь у творчому конкурсі «МірArt», а Гала-концерт, що проходив 4 вересня, став яскравим заключною подією фестивалю Всі бажаючі змогли взяти участь у творчому конкурсі «МірArt», а Гала-концерт, що проходив 4 вересня, став яскравим заключною подією фестивалю. На головну сцену вийшли самодіяльні та професійні колективи і виконавці, в числі яких лауреати міжнародних конкурсів: Дмитро Жданов, Олексій Губарєв, група «Fell'aрмонія», автор-виконавець Юліана Ян, петербурзький співак Максим Соловйов та інші артисти Петербурзької естради.

В рамках фестивальних заходів були проведені акції соціально-гуманітарного значення: благодійний соціальний проект «Подарувати дітям море» спільно з Фондом підтримки сім'ї та дітей «РАЗОМ », Культурна програма та чаювання для дітей з дитячих будинків.

Організатори висловлюють щиру подяку всім партнерам фестивалю: Групі компаній «Орімі Трейд» - генеральному партнеру фестивалю, ТПО «Комус», Курської кондитерській фабриці «КОНТІ-РУС», Центру культури і сходу «Чай і Шовк», ВАТ «Хлібпром», АТ « Кондитерська об'єднання «Улюблений край», Продюсерському центру «Приправа», Російському танцювального радіо DFM, журналам «Кава і Чай в Росії», «Харчова промисловість», «Просування продовольства Prod & Prod», порталу індустрії гостинності HoReCa, інтернет-каталогом GoodsMatrix.ru, порталам Гід подію ий, Петербург.ру, Актуальний Петербург і іншим.

Запрошуємо до співпраці на X ювілейному Фестивалі чаю і кави, який піде в Санкт-Петербурзі 1-3 вересня 2017 року.

Детальна інформація на сайті www.festea.ru .