Фестиваль "Московське довголіття" пройде на ВДНГ з 26 по 28 квітня

Фото: depositphotos / monkeybusiness

Фестиваль-виставка "Московське довголіття - 2018", присвячений дозвіллю пенсіонерів, пройде на ВДНГ з 26 по 28 квітня, повідомляє Агентство "Москва" .

Як розповіла перший заступник голови департаменту праці та соціального захисту населення столиці Ольга Грачова, для цього вибрано майданчик павільйону №69. "Це 16 тисяч квадратних метрів, два поверхи, які будуть представлені для презентації всіх видів активностей, включених в наш проект", - зазначила вона.

Грачова також зазначила, що не менше 25 тисяч гостей очікується на фестивалі-виставці.

"Сьогодні ми збираємося зробити велику площадку саме для споживачів послуг, москвичів старшого віку - всіх тих, заради кого проект" Московське довголіття "був задуманий. Захід виходить масштабним. У програмі буде 700 різних видів активностей - це і майстер-класи, і семінари, і лекції. Наповнюваність нашого майданчика за три дні - не менше 25 тисяч осіб ", - зазначила вона.

В рамках фестивалю з'являться майданчики, на яких люди старшого віку зможуть відвідати майстер-класи з комп'ютерної грамотності та ведення соцмереж, заняття з різних видів дизайну, живопису, уроки вокального мистецтва, танців і англійської мови, заняття з лікувальної фізкультури, фітнесу, степ-аеробіки , хореографії, консультації по здоровому способу життя, заняття з садівництва, а також навчання новим професіям.

Раніше Сергій Собянін запустив пілотний проект по активному довголіттю в столиці - організації на безкоштовній основі культурного, освітнього та спортивного дозвілля для пенсіонерів.

На даний момент в рамках проекту "Московське довголіття" майже 50 тисяч москвичів приступили до занять. Після навчання вони зможуть продемонструвати свої вміння конкурсах, оглядах і фестивалях, як районних і окружних, так і загальноміських.

На участь у проекті подали вже 79,6 тисячі заявок. Найактивнішими виявилися жителі Східного округу столиці. Там на курси записалися 17605 чоловік. У Південному окрузі на участь в проекті записалися 9111 чоловік. На заняття вже почали ходити 4449 чоловік. У Південно-Східному окрузі заявки подали 8353 людини, з них 5699 вже займаються.

Поділитися в соціальних мережах: