Цікаві виставки та екскурсії в Санкт

1. Цікаві виставки в Санкт-Петербурзі влітку 2018 Літо увірвалося в Петербург. Білі ночі, катання по...
  2. Історія Імператорського фарфорового заводу в Петербурзі
  3. Німецька скульптура в Мармуровому палаці
  4. Дарунки Ватикану в Державному музеї історії релігії
  5. У музеї сучасного мистецтва

Цікаві виставки в Санкт-Петербурзі влітку 2018

Літо увірвалося в Петербург. Білі ночі, катання по Неві, музеї і парки, кафе і ошатні тераси, фестивалі та свята, виставки та концерти - все розташовує до прекрасного відпочинку. Якщо ви запланували подорож до Петербурга, неодмінно почніть знайомство з ним з автобусної оглядової екскурсії по місту. Вона познайомить вас з історичної частини міста, щоб у вас була можливість зрозуміти де і що розташоване. Після оглядової автобусної екскурсії в Санкт-Петербурзі можете приділити увагу в один з днів виставці. Про деякі виставках читайте в нашій добірці.

Виставка Петрова-Водкіна в Російському музеї

З 24 травня, о 16:00, в Російському музеї, в корпусі Бенуа до 140-річчя художника, відкрилася виставка Кузьми Сергійовича Петрова-Водкіна.

На виставці представлені приблизно 250 робіт. Живописні полотна приїхали з Москви, Саратова. Демонструються твори з приватних колекцій Санкт-Петербурга і Москви. На виставці неодмінно подивіться шедеври художника «Петербурзька мадонна», «Купання червоного коня», «Богоматір Розчулення злих сердець» та інші. Багато полотна будуть супроводжуватися ескізами і етюдами, що дозволить скласти уявлення про порядок роботи майстра.

Виставка буде відкрита до 20 серпня.

Історія Імператорського фарфорового заводу в Петербурзі

Виставка «Фарфор і трон» в Державному музеї історії Санкт-Петербурга буде працювати до 12 серпня.

Ви зможете познайомитися з історією найстарішого європейського підприємства з виробництва порцеляни - Імператорського фарфорового заводу в Петербурзі, подивитися найкращі продукти різного часу. Серед них є предмети першого вітчизняного сервізу, предмети з сервізів, виконаних на замовлення імператриці Катерини Великої, скульптурна серія, представлена ​​речами династії Романових. І, звичайно, можна побачити державні замовлення наших днів.

Німецька скульптура в Мармуровому палаці

У прекрасному Мармуровому палаці до 1 липня можна подивитися скульптуру німецьких майстрів Ернста Барлаха і Кеті Кольвиц на виставці «Долаючи існування. У діалозі з російськими сучасниками ».

Виставка цікава своєю концепцією: вплив мистецтва на життя людини і безсилля будь-яких ідеологічних, політичних обмежень щодо мистецтва, яке має свої інструменти для втілення картини світу. Роботи німецьких майстрів представлені в оточенні скульптури їх російських сучасників - Бориса Королева, Сергія Коненкова, Анни Голубкіної.

Дарунки Ватикану в Державному музеї історії релігії

«Дари Ватикану. Нові надходження »до 31.12.18 можна подивитися в Державному музеї історії релігії (Поштамтська, д.14).

Музей займається поповненням музейної колекції, яка відображає не тільки історію католицької церкви, але і її місце і роль в сучасному житті в Росії і в світі. На виставці представлені подарунки глави римсько-католицької Церкви в Росії архієпископа-митрополита Павла Пецці - єпископський нагрудний хрест, митра (головний убір єпископа) і знак єпископського достоїнства - перстень. Цікаво, що в XXI столітті посилилося прагнення католицької церкви до повернення до простоти і бідності перших християн, єпископські персні виготовляються переважно зі срібла або недорогоцінних металів. Перстень, представлений на виставці, зроблений з металу і аметисту

У музеї сучасного мистецтва

Ще одна цікава подія почалося 1 червня в музеї сучасного мистецтва «Ерарта» - виставка «Мішель Сіма. Генії в майстернях. За лаштунками паризької арт-сцени ».

Фотограф близько спілкувався з Пабло Пікассо, Анрі Матиссом, Марселем Дюшаном і іншими художниками XXI століття. І був одним з небагатьох, кому пощастило не тільки відвідувати їх майстерні, але і фотографувати. Його фотографії дозволяють проникнути в майстерні творців, поспостерігати за геніями в їхньому природному середовищі. Виставка буде відкрита до 2 вересня, всі дні, крім вівторка, з 10:00 до 22:00.

А так же запрошуємо жителів і гостей нашого міста на захоплюючі екскурсії від "Турсервіс" !

Подорожуйте із задоволенням!