Педагогічна освіта / Іноземна мова та початкова освіта

керівник програми

+7 (831) 262-20-53 # 193

Місія освітньої програми

Підготовка випускника, здатного успішно працювати в професійній сфері педагогічної освіти з викладання іноземних мов, а також предметів початкової освіти. Створення умов підготовки конкурентоспроможного випускника, готового до самовдосконалення в професії в рамках безперервної освіти та самоосвіти і до інноваційної творчої самореалізації в освітній сфері.

Особливості освітньої програми

• Величезний обсяг контактної роботи з викладачем;
  • Індивідуальний підхід до кожного студента і участь у формуванні індивідуальної траєкторії студента;
  • Допомога в працевлаштуванні;
  • Вимогливість до студента;
  • Від студента вимагається бажання і вміння регулярно і ретельно працювати!
  • Varietas delectat ( «різноманітність приносить задоволення»)

Широкий спектр дисциплін, освоюваних в рамках програми «Іноземна мова і початкова освіта», спрямований на формування у студентів цілісного уявлення про педагогічної професії. Різноманітність методів, методик і підходів в навчанні сприяє ефективному оволодінню знаннями, вміннями і навичками, які необхідні майбутньому фахівцю для успішного здійснення професійної діяльності. Програма передбачає велику кількість годин аудиторних занять, а також активну самостійну роботу студентів з використанням інформаційних технологій, спрямованих на організацію спільної мережевої діяльності студентів і викладачів: електронні курси в системі Moodle, хмарні технології, сервіси on-line візуалізації, персональні блоги викладачів.

Опис освітньої програми

Профіль підготовки «Іноземна мова і початкова освіта» спрямований на формування в учнів цілісного уявлення про професію вчителя іноземної мови та вчителя початкової школи. В процесі освоєння програми формуються загальнокультурні і професійні компетенції, необхідні для здійснення професійної діяльності в викладанні іноземних мов, міжмовної спілкування та міжкультурної комунікації, а також предметів початкової освіти.

Загальнокультурні дисципліни гуманітарного, соціального та економічного циклу (історія, філософія, і т.д.) спрямовані на розвиток у студентів здатності застосовувати систематизовані теоретичні та практичні знання при вирішенні соціальних і професійних завдань і в науково-дослідній діяльності.

Дисципліни психолого-педагогічного циклу формують у студентів професійно-педагогічну компетентність, сприяють становленню педагогічного світогляду і усвідомлення соціальної значущості своєї майбутньої професії.

Теоретичні та практичні дисципліни лінгвістичного циклу (практичний курс англійської мови, історія англійської мови, лексикологія, теоретична граматика, стилістика, і т.д.) дозволяють сформувати в учнів цілісне уявлення про мову як систему.

Систематизовані знання і вміння, отримані в ході освоєння програм 1-го і 2-го профілів підготовки і необхідні для здійснення навчально-виховного процесу та позаурочної діяльності учнів, закріплюються під час проходження студентами педагогічної практики.

Нижче графічно представлені комплексні модулі, а також деякі дисципліни, що входять до них, які освоюються на даному профілі. Модулі представлені в відпо з семестрами, в яких вони вивчаються: Нижче графічно представлені комплексні модулі, а також деякі дисципліни, що входять до них, які освоюються на даному профілі

Ознайомитися з повним навчальним планом та іншими документами за освітньою програмою можна тут .

Кращі викладачі

Кандидат філологічних наук, доцент

Старший викладач

Кандидат психологічних наук, доцент

Кандидат психологічних наук, доцент

наш випускник

• Володіє видами мовленнєвої діяльності на іноземній мові;
  • Вміє самостійно вдосконалювати свою мовну компетенцію за допомогою умінь ведення навчальної, пошукової та дослідницької діяльності, працювати з навчальною та довідковою літературою;
  • Вміє самостійно організовувати і систематизувати матеріал з будь-якої теоретичної і практичної дисципліни предметної підготовки, в тому числі на іноземній мові;
  • Вміє викладати іноземну мову на різних рівнях навчання;
  • Вміє правильно визначити форми і методи урочної та позаурочної роботи з дітьми в початковій школі;
  • Вміє вести професійну діяльність в початковій школі.

перспективи працевлаштування

Випускник може бути працевлаштований в різні державні та приватні освітні установи як обов'язкового, так і додаткової освіти: установи дошкільної підготовки; середні загальноосвітні школи, як в початкове, так і в середнє і старше ланки, установ середньої професійної та вищої освіти, і інші освітні та культурно-просвітницькі організації.

Випускник може претендувати на посади: вихователя, вчителя, викладача, менеджера, інструктора, інспектора, методиста культурно-просвітницької організації.

надходження

ЄДІ:

Російська мова, іноземна мова, суспільствознавство

Кількість бюджетних і платних місць в 2019-2020 н.р.

20 бюджетних місць, 5 платних

Вартість навчання в 2019-2020 уч. році:

120 000 крб.

Термін навчання: