"ISMA" Латвія, Рига »Міжнародний центр дистанційного вищої освіти

ISMA Вища школа менеджменту інформаційних систем - один з провідних вищих навчальних закладів в Латвії, що володіє багатими традиціями і чітким баченням   свого місця в європейському просторі вищої освіти

свого місця в європейському просторі вищої освіти.

Студентам ISMA надається можливість втілити свої мрії про майбутнє, отримуючи необхідні для цього знання за п'ятьма напрямками, акредитованим Міністерством освіти і науки Латвійської Республіки.

-Економіка;

-Управління, адміністрування та управління нерухомим майном;

-Інформаційні технології, комп'ютерна техніка, електроніка, телекомунікації, управління і комп'ютерні науки;

-Готельний і ресторанний сервіс, організація туризму і відпочинку;

-Мистецтво;

ISMA успішно і безперервно розвивається, що дає можливість запропонувати на ринках праці Латвії та Європи конкурентоспроможну освіту, засноване на практичному досвіді і об'єднує теорію і практику.

Уже сьогодні ISMA пропонує латвійським і іноземним студентам навчання на всіх рівнях: повна вища освіта першого рівня, професійні бакалаврські та магістерські програми, докторантура. Таким чином, ISMA надає студентам можливість отримати освіту, що відповідає їхнім планам на майбутнє і орієнтоване на вимоги ринку праці, що сприяє розвитку особистості та лідерських якостей.

ISMA надає своїм студентам комфортабельні реновірован навчальні приміщення, бібліотеку, сучасне матеріально-технічне забезпечення навчального процесу, безкоштовну автостоянку, а також можливість у вільний від занять час відвідати кафе і відпочити в парку на території вузу. Уже після першого курсу студенти ISMA можуть взяти участь в програмах академічної мобільності і продовжити навчання в престижних зарубіжних університетах. Під час літньої практики студенти набувають навичок роботи в міжнародних зарубіжних компаніях. Це дозволяє застосувати на практиці отримані під час навчання знання, подивитися світ і, що важливо, самим оплатити витрати на навчання з зароблених влітку засобів.

Здійснюючи різні курси і програми підвищення професійної майстерності, ISMA є надійним партнером для всіх бажаючих побудувати професійну кар'єру, освоїти нові знання, підвищити кваліфікацію.

ISMA бере участь в міжнародному європейському проекті Еразмус +.

ISMA пишається якістю роботи, науковим і творчим потенціалом співробітників, академічним персоналом, які беруть участь в підготовці студентів до майбутньої кар'єри. Надання якісних знань і умінь - одна з основних цінностей ISMA.

Впровадження нових методик та технологій навчання (дистанційне навчання) забезпечує освоєння навчальних програм студентам, які, в силу різних причин, не мають можливості відвідувати заняття.

ISMA доступна для всіх, хто бажає отримати вищу освіту, що відповідає сучасним вимогам.

Навчальні програми

Навчання проходить на 3-х потоках - англійською, латиською, російською. Студенти займаються в оновленому по високотехнологічним зразкам історічеcком будинку, оснащеному найсучаснішим обладнанням.

У ISMA постійно удосконалюються колишні і з'являються нові навчальні програми, які здійснюються у співпраці з низкою зарубіжних вузів.

Дистанційне навчання ISMA

Поряд c традиційними формами здобуття вищої освіти - очної та заочної - останнім часом все більшого поширення набуває така інноваційна форма як дистанційне навчання (ДН), що активно використовує навчальні інтернет-ресурси (e-learning). Дистанційне навчання дає можливість здобути вищу або другу вищу освіту без відриву від роботи, в будь-якій точці нашої країни і зарубіжжя, при цьому якість отриманих знань знаходиться на найвищому рівні. Це безумовно крок у створенні конкурентноздатного Відкритого Університету світового класу.

Як проходить дистанційне навчання в ISMA?

Ідея дистанційної освіти полягає в тому, що взаємодія викладача і студента відбувається у віртуальному просторі: обидва вони знаходяться за своїми комп'ютерами і спілкуються за допомогою Інтернету. Але це, звичайно, не виключає і самостійну роботу студента з навчальними матеріалами.

Після зарахування студента в інститут він отримує пароль доступу до навчальних матеріалів.

Дистанційне навчання здійснюється в системі е-навчання Moodle.

Вартість навчання

Як проходить дистанційне навчання в ISMA?