Навчання в Испании. Вивчення іспанської в Испании

Вища освіта в Іспанії

Магістратура в Іспанії

Сімейна навчання в Іспанії

Літні мовні табори для дітей в Іспанії

Королівство Іспанія - це країна вічного сонця, тепла і позитиву. Країна, в культуру, історію, звичаї та кухню якої можна закохуватися знову і знову. І як не згадати, що мова Іспанії сповнений унікальною мелодійності і пристрасті.

У сучасному світі вивчення іспанської мови набуло нового значення, оскільки володіння іспанською - це не тільки цікаво, а й дуже корисно і перспективно. Іспанська мова є одним з найбільш поширених мов на всій планеті. Він займає друге місце в світі за кількістю людей, які говорять на ньому (більш 495 млн.) І третє місце за поширеністю і використанню в мережі інтернет (згідно дослідженням Інституту Сервантеса за 2012 рік). Іспанська є одним з шести офіційних мов ООН, а також офіційною мовою Європейського Союзу і Меркосуру (Економічного союзу держав в Південній Америці). Іспанська мова - державна в більш ніж 20 країнах світу (в Іспанії, Кубі, Перу, Аргентині, Мексиці, Домініканській Республіці, Гватемалі, Панамі, і інших).

Освіта в Іспанії має свої особливості, оскільки воно поєднує багатовікові академічні традиції і сучасні динамічні навчальні програми, які прекрасно адаптовані до всіх вимог сучасності. (Найперший університет в Іспанії був заснований ще в XIII в. - це Університет Саламанки ( Universidad de Salamanca ), Що разом з Болонським, Оксфордським і Сорбонною входить в четвірку найстаріших університетів Європи).

В Іспанії є більше 40 державних і близько 10 приватних вищих навчальних закладів, які пропонують своїм абітурієнтам широкий вибір бакалаврських і магістерських програм В Іспанії є більше 40 державних і близько 10 приватних вищих навчальних закладів, які пропонують своїм абітурієнтам широкий вибір бакалаврських і магістерських програм. З 1996 по 2000 роки в системі освіти Іспанії активно проводилися реформи і вносилися зміни. Однак, вищу освіту вони майже не торкнулися, оскільки кожен університет Іспанії до сих пір є повністю автономним і може вносити свої власні зміни (часом досить істотні) в навчальні програми. Саме тому навчання в вузах Іспанії має суттєві відмінності від здобуття вищої освіти, наприклад, в Україні.

Не варто й говорити про те, що якщо Ви хочете вивчати іспанську мову або підготуватися до здачі мовного іспиту для отримання диплома DELE (Diplomas de Español como Lengua Extranjera - офіційний документ, що засвідчує ступінь компетенції та володіння іспанською мовою і видається інститутом Сервантеса від імені Міністерства освіти і науки Іспанії), то кращого місця, ніж батьківщина цієї мови, годі й шукати. Для вивчення іспанської саме в Іспанії, Ви зможете вибрати собі високоякісну мовну школу, яка буде відповідати всім найвищим Вашим критеріям (починаючи від специфіки курсу і закінчуючи географічним положенням). Школи вивчення іспанської мови пропонують своїм студентам не просто можливість вивчити мову, але і повністю зануритися в культуру і звичаї Іспанії. З цією метою в мовних школах Іспанії можна вибрати мовний курс, що включає в себе додатково заняття з сальси, фламенко, кулінарії, історії і літературі Іспанії і т.п. .

Серед переваг отримання освіти в Іспанії є перш за все його високу якість і визнання світовою спільнотою і провідними міжнародними компаніями іспанських дипломів. Якість доповнює ще й доступність такої освіти, адже коштує освіта в Іспанії значно менше, ніж в інших європейських країнах, а за своєю якістю, їм не поступається.

Отримання освіти в Іспанії або просто вивчення іспанської мови допоможе Вам стати більш унікальним на ринку праці, який зараз перенасичений англомовними співробітниками, і це - ще одна безсумнівна і досить вагома перевага навчання в Іспанії Отримання освіти в Іспанії або просто вивчення іспанської мови допоможе Вам стати більш унікальним на ринку праці, який зараз перенасичений англомовними співробітниками, і це - ще одна безсумнівна і досить вагома перевага навчання в Іспанії. Навчаючись в Іспанії, Ви не тільки зможете отримати професію або вивчити мову. Ви зможете власноруч дослідити багату культуру і, відомий на весь світ, палкий менталітет іспанців. А ще відчути їх пристрасть до життя, навчання, роботу і перейнятися тим натхненням, з яким вони йдуть до своєї мети і втілюють свої мрії.