Лінгвістика (Друга вища), Друга вища дистанційно, МІГУП. Московський інститут державного управління і права, Московський Центр Дистанційного Навчання

м Москва

МІГУП. Московський інститут державного управління і права

Рівень освіти

друга вища

Форма навчання Дистанційна
(Заочна форма навчання із застосуванням
дистанційних освітніх технологій)

Опис програми:

Незважаючи на те, що МІГУП є немовних ВНЗ, навчанням іноземної мови тут пройшли сотні студентів, а багато хто з них отримали і повнокровне, другу вищу лінгвістичну освіту.

Особливості навчання лінгвістиці в МІГУП:

• Навчання лінгвістиці ведеться по державному освітньому стандарту вищої професійної освіти третього покоління з присвоєнням випускникам кваліфікації «Бакалавр»;
  • Підготовка за напрямом «Бакалавр лінгвістики» ведеться з вивченням двох іноземних мов (англійська / німецька, англійська / французька, англійська / італійською або англійською / іспанська);
  • Друга вища освіта в лінгвістиці допоможуть отримати висококваліфіковані викладачі, в тому числі працювали, викладали і проживали за кордоном в країнах Європи;
  • В ході навчання використовуються новітні досягнення вітчизняної та зарубіжної методики навчання іноземним мовам: електронні підручники, оригінальні аудіо- та відео курси, мультимедійні засоби;
  • Під час навчання студенти проходять практику на базі підприємств і установ, кращих в сфері лінгвістичної освіти і міжкультурної комунікації, а також виїжджають за кордон на стажування до країн досліджуваної іноземної мови.

Лінгвістика в сьогоднішньому розумінні - це вже не просто «ИНЯЗ в Москві», де вивчається тільки іноземну мову, а лінгвістичну освіту, міжмовна спілкування, міжкультурна комунікація, нові інформаційні технології.

Об'єктами професійної діяльності бакалаврів, які здобувають другу вищу освіту з лінгвістики, є теорія мов, що вивчаються і методика викладання іноземних мов і культур; переклад і перекладознавство; теорія міжкультурної комунікації; лінгвістичні компоненти електронних інформаційних систем; іноземні мови і культури країн мов.

Фахівці, які отримали другу вищу освіту з лінгвістики в нашому вузі, високо цінуються на ринку праці. Зі спеціальністю лінгвістика вони з однаковим успіхом можуть працювати в перекладацьких бюро, в різних компаніях за кордоном в країнах, що вивчається, знаходять собі застосування в туристичних та рекламних агентствах, в сервісних компаніях, в міжнародних відділах спільних підприємств і організацій, де потрібно професійне знання іноземних мов і культури зарубіжних країн.

Завантажити в форматі MS Word

Дивіться також: