Пізнавальна передача «Хлопець з Таганки. Фільм-монолог Володимира Висоцького »на каналі« Культура », Владивосток

1. Культура
  2. тривалість
  3. режисер
  4. виробництво

Документальний фільм-монолог "Хлопець з Таганки ..." унікальний - це перша поява Володимира Висоцького на телеекрані. Радянське телебачення за життя актора не показало жодного його концертного виступу або інтерв'ю. Цей запис став винятком. Тоді, 15 червня 1972 року, що о 22.50 відбулася зустріч естонських глядачів з Володимиром Висоцьким, який, з властивою йому щирістю, вмінням знаходити точні слова і образи, розповідає про себе та свою роботу в театрі, про знаменитих виставах Таганки. Сьогодні його монолог звучить як музична поліфонія, де кожне порушене подія нагадує про інших значущих явищах в нашому культурному просторі. Адже коли мова йде про Висоцького і Гамлеті, як відокремити від них в нашій свідомості такі явища, як Таганка і Любимов ... і, звичайно, пісні Висоцького. За підсумками опитування ВЦИОМ, проведеного в 2010 році, В. Висоцький зайняв в списку "кумирів XX століття" друге місце - після Юрія Гагаріна.

Документальний фільм-монолог Хлопець з Таганки Культура

Помилка в розкладі