Дмитро Пєвцов відзначить 55-річчя в Ленкомі

8 і 9 липня в театрі «Ленком» народний артист Росії Дмитро Пєвцов дасть два гала-концерту «Несподівано 55», приурочених до його 55-річного ювілею 8 і 9 липня в театрі «Ленком» народний артист Росії Дмитро Пєвцов дасть два гала-концерту «Несподівано 55», приурочених до його 55-річного ювілею. У програмі - пісні Володимира Висоцького, Мікаела Таривердієва, Олександра Вертинського, Ісаака Дунаєвського і багатьох інших авторів і композиторів.

«Поява людини на світ Божий - це свято для його рідних і близьких, і, перш за все - для батьків. 8 липня з нами буде моя мама, у якої в цьому році справжній ювілей - 90 років! «Несподівано 55» - це посвята, концерт-подяку моїм мамі, дружині, дітям, моїм друзям, моїм близьким людям. Буде весело, іноді трохи сумно - і, як завжди, високохудожньо і душевно. Приходьте! »,

- каже Дмитро Пєвцов, запрошуючи шанувальників на ювілейні концерти.

У творчому доробку Пєвцова - не тільки найяскравіші ролі в кіно і театрі, а й тисячі зіграних з групою «Певцов'-Оркестр» концертів, а також сотні телеефірів на престижних каналах.

Офіційний сайт Дмитра Пєвцова: http://www.dmitriypevtsov.ru/

Початок: 19.00