Актор Микита Висоцький потрапив в реанімацію з отруєнням

Фото: m24.ru/Марьяна Піскарьова

Актора Микиту Висоцького госпіталізували в реанімаційне відділення однієї зі столичних лікарень. У нього було діагностовано сильне отруєння, повідомляють "Дни.Ру" .

Швидка забрала актора з під'їзду багатоповерхівки на північному заході Москви. Мешканці будинку виявили сина Володимира Висоцького лежачим в стані напівнепритомності на сходовій клітці.

Жінка з квартири на четвертому поверсі викликала швидку. "Особа дуже знайоме, ми до нього не підходили. Приїхала бригада лікарів, і коли у нього з кишені дістали паспорт, прочитали дані, стало зрозуміло, що це Микита Володимирович Висоцький", - розповіли мешканці.

Прибулі медики марно намагалися привести актора до тями. На швидкої допомоги він був доставлений в реанімаційне відділення лікарні. Висоцькому потрібна інтенсивна терапія. Після ряду процедур стан пацієнта стабілізувався, і через два дні він покинув медустанову.

Микита Висоцький живе в Москві за іншою адресою. Він не зміг пояснити, як опинився в під'їзді багатоповерхівки, звідки його забрала швидка.

Актор народився 8 серпня 1964 року в Москві в родині Володимира Висоцького і Людмили Абрамової. У 1986 році закінчив Школу-студію МХАТ. Служив в Театрі Радянської Армії і театрі-студії "Сучасник-2", пізніше організував свій театр, який називався Московський маленький театр. Є директором Державного культурного центру-музею Володимира Висоцького.

Микита Висоцький написав сценарій фільму про свого батька "Висоцький. Спасибі, що живий", який вийшов на екрани в 2011 році. З вересня 2012 року викладає на кафедрі режисури і акторської майстерності у Московському державному інституті культури (МГУКИ).

Нагадаємо, сьогодні в Першу міську лікарню була госпіталізована актриса Наталія Крачковська. Зараз вона знаходиться в 15-й реанімації у стабільно важкому стані.