Куди сходити в Москві: цікаві місця

Уже будуєте плани на вихідні, вибрали цікаві прогулянки , Але не знаєте куди ще сходити в Москві, які цікаві місця гідні відвідування? Пропонуємо вам звернути увагу на 5 цікавих виставок:

До 30 вересня в Театральному музеї ім. А. А. Бахрушина

Виставка занурює в простір камерного імерсивні театру. Всього виставка об'єднала 15 композицій Олександра Бурганова. На особливу увагу заслуговують бюст Рудольфа Нурієва, пластичний портрет засновника Театрального музею Олексія Бахрушина, скульптурні портрети Федора Шаляпіна, Володимира Висоцького і Олега Табакова.

До 10 жовтня в Державному Літературному музеї

Про Маяковського буде згадувати на своєї екскурсії Костянтин Гацунаев , Ну а ми поки відвідаємо виставку, присвячену 125-річчю В. В. Маяковського.

Фактично виставка є своєрідним мікроблог поета, що складається з висловлювань Маяковського і його сучасників, фотографій і кінохроніки, меморіальних речей і художніх творів, листування і документів.

На виставці будуть показані: рідко експонується листування Маяковського з закритої частини Російського державного архіву літератури і мистецтва; фотографії та листівки, привезені поетом з подорожі по Америці з фондів Державного музею історії російської літератури імені В. І. Даля. Частина експонатів буде представлена ​​вперше.

У Центральному Манежі

Виставка «Тут і зараз!» Показує, як мистецтво входить в повсякденне життя городянина. І якщо ви шукаєте куди сходити в Москві, які цікаві місця побачити, то пропонуємо вам подивитися на сучасне мистецтво. Художники зображують звичні явища з нестандартних ракурсів і вчать по-іншому дивитися на себе і інших.

Експозиція виставки розділена між двома поверхами Манежу. На першому поверсі будуть представлені мультимедійні роботи, перформанси, відео-арт, інтерактивні об'єкти та інсталяції. Нижній поверх Манежу стане майданчиком для театральних вистав, перформансів на межі театру, музичних імпровізацій, лекцій та майстер-класів.

До 31 грудня в Державному центральному музеї сучасної історії Росії

Виставка поштових карток відділу образотворчого мистецтва Музею сучасної історії Росії, в яких прекрасно відображені яскраві, живі картини і образи нашого міста на рубежі XIX-XX століть

В Державному Історичному музеї

В основі виставки предмети з емігрантського «Музею пам'яті Миколи II». У зборах Історичного музею зберігається комплекс предметів і матеріалів, який умовно можна назвати «югославським». Головним джерелом створення цієї колекції був «Музей пам'яті імператора Миколи II», відкритий при Російському домі в Белграді в 1936 році при заступництві одного з керівників Товариства пам'яті государя імператора Миколи II генерала В. Е. Флуга.