У «Демидов-центрі» на честь Дня народження покажуть концерт і влаштують ярмарок

Ревдінскій музей «Демидов-Центр» (вул. Леніна, 1а) запрошує ревдінцев на свято в честь дня народження. Цього року йому виповнилося 11 років. 25 серпня на всій території музейного комплексу з 15 до 19 годин буде свято. За словами директора «Демидов-Центру» Ірини Куцепаловой, її співробітники і волонтери готують для городян цікаву програму. Ревдінскій музей «Демидов-Центр» (вул

Валерій Сметанін в ролі Акинфия Демидова на святі в честь десятиліття музею «Демидов-центр» в серпні 2017 року. Фото // Ксенія Какшіна, Ревда-інфо.ру

- У минулому році ми відзначили десятиріччя такий же великий програмою, одночасно вона присвячувалася Дню міста, - сказала Ірина Куцепалова. - Ми побачили, що це свято всім сподобався і вирішили організувати його знову. Додали кілька нових ігрових програм. Наприклад, готуємо казки для дітей і дорослих з великими ляльками. Обов'язково відзначимо наших друзів і людей, які приносять нам нові експонати. Для бажаючих проведемо платні екскурсії.

У минулому році на Вугільної горі, де знаходиться «Демидов-Центр», вся територія перетворилася на величезну майданчик з майстер-класами, іграми та екскурсіями. На свято музею прийшли близько трьохсот гостей. Вони могли полепіть з глини, приміряти народні костюми, зібрати види міста з величезних кубиків і послухати живий оркестр під керівництвом Андрія Татарченкова. На свято навіть приїхав дует екатеринбургских ковалів - разом з ними ревдінци виковували справжнісінькі підкови.

В цьому році в програмі ярмарок, майстер-класи міських умільців, гра з історії ревда, екскурсії по музейному комплексу, казки для дітей і дорослих, шоу екатеринбургских ковалів, виступ Ревдінскій козачого ансамблю «Станичники», концерт духового оркестру під керуванням Андрія Татарченкова.

• Будівля, де зараз працює «Демидов-Центр», побудовано в 1928 році і тут був клуб РММЗ імені «11 річниці Жовтня».
  • На початку Великої Вітчизняної війни в 1941 році в клубі розташовувався військовий госпіталь, правда діяв три місяці. У повоєнний час в клубі працювали гуртки, був оркестр. У 2003 році почалася реконструкція будівлі під музей, яка тривала 1670 днів.
  • 31 серпня 2007 року «Демидов центр» відкрився. Сьогодні це п'ятиповерхова будівля з унікальними експонатами, що розповідають про історію ревда і заводу, і з оглядовим майданчиком.