Романтика в місті кращі місця для побачень в ці вихідні

1. поїсти
  2. квести
  3. Кіно
  4. На повітрі

Фото: ТАСС / Артем Геодакян

І знову ми нав'язливо нагадаємо, що літо закінчується. Тому потрібно робити все, щоб встигнути схопити останні нотки літнього настрою. Сьогодні m24.ru розповість, де і як провести ці вихідні з максимальним градусом романтики.

поїсти

подорожче

Якщо хочете вразити і зачарувати, бронюйте столик в Sixty. Унікальне в своєму роді заклад, який знаходиться на 62 поверсі вежі "Федерація" (Москва-Сіті) і вважається найвищим рестораном Європи. Захід, хмари, свіже повітря (вікна в Sixty відкриваються щогодини за допомогою хитрого механізму). Так, задоволення дороге: середній чек - 3,5-4 тисячі рублів. Але вид з висоти 225 метрів і фарширована перепілка того варті.

Де: Пресненська наб., 12, "Вежа Федерація"

Ваша супутниця / супутник обожнює азіатську кухню? Не проблема: вирушайте в Nobu - один з ресторанів всесвітньо відомої мережі, що відкрилася більше 20 років тому завдяки акторові Роберту де Ніро і кухареві Нобу Мацухиса. У Москві під цим брендом - два заклади: на Великій Дмитрівці і в Крокус Сіті Молле. Обстановка, страви - все буде працювати на те, щоб ви запам'ятали цей вечір.

Де: Велика Дмитрівка, 20/1; МКАД, 66-й км, 2, ТЦ Крокус Сіті Молл

демократичніше

Затишна маленька винотека практично на Патріарших ідеально підійде для романтичного приводу. Заклад з європейським дизайном, доброзичливою атмосферою, стриманим, але при цьому цілком різноманітним меню і величезним вибором вин з Аргентини, Росії, Австралії, Іспанії та багатьох інших країн.

Де: Малий Козіхінскій провулок, 10/1

Непогане місце - японський Kabuki. І нехай вас не лякає, що знаходиться він в торговому центрі. Ресторан поєднує в собі відразу кілька переваг: різноманітне меню, відмінний вид на місто і приємну атмосферу. Там ви знайдете і тому ям, і борщ, і курку терияки, і салат Цезар, і солодкий мурашник, і мільфей.

Де: Земляний Вал, 33, ТРК "Атріум", 4 поверх

квести

Насправді, тут все просто: переконайтеся, що ні у одного з вас немає клаустрофобії і вибирайте квест для двох. Розгадати таємниці загадкового кінотеатру , Захистіть один одного від злісних привидів , Проведіть експеримент над своїми почуттями - все залежить від ваших уподобань. Як бонус: у вас буде шанс подивитися, як ваша обраниця / обранець веде себе в екстремальних ситуаціях, а це дорогого коштує.

Фото: depositphotos / katalinks

До речі, якщо ви вже давно підшукуєте оригінальний спосіб зробити пропозицію, можете як раз зробити це на квесті або перформансі. Багато компаній готові піти назустріч майбутнім нареченим (або нареченим - чому б і ні?). Наприклад, ви вдвох можете "пограбувати банк", а в кінці знайти коробочку з кільцем, яке і стане нагородою. В общем-то, 80% квест-румів і перфомансів можна підготувати для вашого важливої ​​події. Головне - все передбачити і обговорити заздалегідь.

Кіно

Цього вікенду у вас є можливість перетворити стандартний похід в кінотеатр в ціле пригода. 26 і 27 серпня в столиці пройде Ніч кіно. На величезній кількості майданчиків (в музеях, кінотеатрах, парках, бібліотеках) по всьому місту будуть проходити зустрічі з режисерами, концерти та покази самих різних тематичних і художніх фільмів. Загалом, відмінна можливість справити враження і самому прекрасно провести час.

На повітрі

Один із заходів, що ви обидва запам'ятаєте надовго, - фестиваль Skolkovo Jazz Science. На відкритому повітрі (під однією парасолькою) ви цілий день зможете слухати кращих джазових виконавців, є незвичайну їжу і брати участь у величезній кількості розваг. Крім лекцій про нестандартному мисленні, звукових і зорових ілюзіях, а також вплив джазу на мозок, гості поекспериментують над голосом і органами почуттів, протестують лабораторію звуку, подивляться на хиткі піски з крохмалю і води, а також зроблять батарейку з лимонів і спробують морозиво з рідкого азоту в "Науковому буфеті".

Фото: прес-служба фестивалю

Де і коли: Інноваційний центр Сколково, 26 серпня, 12: 00-23: 00

квитки: на сторінці фестивалю

Ще один захід, похід на яке можна обіграти як сюрприз, - "Спаська вежа". Уже в ці вихідні на головну площу столиці вийдуть колективи з різних країн. В цілому до 3 вересня по бруківці пройдуть представники Росії, Австрії, Вірменії, Білорусії, Єгипту, Індії, Казахстану, Китаю, Туреччини, Швейцарії, Італії та Узбекистану, а також Євросоюзу і міжнародної групи. Кожна країна-учасниця готує захоплююче музично-театралізоване дійство.

До речі, крім основних уявлень на Червоній площі, вас чекає багато сюрпризів і велика денна програма. Так що купуйте квитки і вирушайте на барвисте свято.

Фото: прес-служба фестивалю

Де і коли: Червона площа, з 26 серпня по 3 cентября

квитки: на сторінці фестивалю

А розслабитися по-справжньому допоможуть вода і класика: на відкритій сцені в ВДНГ в суботу пройде концерт симфонічного оркестру Москви "Російська філармонія" під назвою "Казки Віденського лісу. Йоганн Штраус". Прийшовши удвох ви насолодитеся відмінним комбо: свіже повітря + найвідоміші твори генія: "Казки віденського лісу", "На прекрасному блакитному Дунаї", "Весняні голоси", "Кайзер-вальс" та інші.

Фото: M24.ru/Юлия Іванко

Де і коли: "Зелений театр ВДНХ. Сцена на воді", 26 серпня, 20:00

квитки: на сторінці заходу

Або нареченим - чому б і ні?