Парки розваг для дітей в Єкатеринбурзі: куди сходити з дітьми, ціни

В уральській столиці є чимало місць для відпочинку з дітьми, як на вулиці, так і в закритих приміщеннях. Десь малюків чекають атракціони, ігри і сміх, а подекуди і ненудні пізнавальні заняття. Ваша дитина може освоїти ази фізики, хімії та інших природничих наук, зрозуміти, як влаштована наша планета і навіть Всесвіт. Може пограти у дорослих і навчитися професії пекаря, банкіра і навіть водія поїзда. «Комсомолка» склала огляд найцікавіших і доступних парків розваг для дітей в Єкатеринбурзі.

У «Космодрайве» діти зможуть відчути себе справжніми астронавтами і побувати на МКС

Космічний парк КОСМОДРАЙВ

Якщо ваша дитина вже подейкували про те, що мріє стати космонавтом, то швидше за ведіть його в цей парк. Тут він може сісти за кермо космічного корабля, поїсти космічної їжі, поглянути своїми очима на Землю прямо з Космосу. У парку " Космодрайв »Ваша дитина може не тільки розважитись, а й дізнатися багато нового. Сюди можна прийти з дітьми у віці старше 2 років. Кожен зможе пройти підготовку майбутнього космонавта перед польотом у космос, відчути гравітацію на всіх планетах і сфотографуватися з героями «Зоряних воєн».

Місце: МТРК «Комсомолл», Дублер Сибірського тракту, 2

Дата: з 20 липня до 2 вересня

Ціна квитка: Діти до 4-х років безкоштовно, дитячий - 490 рублів, дорослий - 590 рублів, імениннику - знижка 50%, пенсіонерам - 20%, багатодітним сім'ям (при пред'явленні документа і відвідуванні мінімум 1 батька і 3 дітей) - 20%

Працівники «Ньютон парку» розважають дітей і показують їм цікаві експерименти

Newton park

У « ньютон парку »Ваша дитина переконатися в тому, що наука - це цікаво. Малюкам покажуть захоплюючі хімічні і фізичні експерименти, не завантажуючи при цьому мозок юного дослідника непотрібною інформацією. Також малюки зможуть навчитися чомусь корисному. Наприклад, в рамках проекту «Розумний Єкатеринбург» діти можуть спробувати себе в ролі медиків і проведуть операції з видалення апендикса. Найменшим буде цікаво поотгадивать загадки, пошукати підказки і побродити по парку. А там є багато чого цікавого: муляж людського серця, об'єкти, що зображують природні явища на кшталт цунамі і ще сто експонатів.

Місце: Єльцин центр, вул. Бориса Єльцина, 3 (3 поверх)

Ціна квитка: Вхід в парк і екскурсія - 340 рублів (будні), 390 рублів (вихідні), діти до 4-х років - безкоштовно, багатодітні сім'ї - кожен член сім'ї проходить в парк зі знижкою 50 рублів.

У «Ньютон біо» діти познайомляться з пристроєм Землі і роботою всіх її законів

Newton Bio

У парку розваг «Ньютон Біо» ваша дитина зможе дізнатися цікаві факти про біологію і навколишній світ. На виставці є понад 60 експонатів і багато хто з них інтерактивні. Наприклад, діти можуть уявити себе в ролі їжі і пройти шлях по травному тракту, також у них є можливість познайомитися з представниками планети Земля і порівняти свою вагу, ріст, довжину стрибка і гучність крику. Також малюкові вдасться вивчити будову людського тіла і зрозуміти, як все влаштовано. Діти можуть пройти квест, екскурсію і «попрацювати» в лабораторії.

Місце: Вайнера, 13

Ціна квитка: 290 рублів (будні), 340 рублів (вихідний)

У «Галілео» твориться справжнє диво

Парк чудес ГАЛІЛЕО

У парку " Галілео »Відбуваються справжні чудеса, в які складно повірити. Зайшовши в кімнату Еймса, ти стаєш то вище, але нижче в залежності від обраного кута. У дзеркальному лабіринті зустрічаєш десятки своїх двійників. Тут не працюють закони гравітації - можна сміливо падати і не впадеш! У «Галілео» ваш малюк здивується своїм надздібностями розгинати металеві решітки, кричати голосніше звуку літака і літати. А в День народження вашої дитини вхід для іменинника безкоштовний.

Місце: Леніна, 50Ж

Ціна квитка: дитячий - 300 рублів, дорослий - 400 рублів, члени багатодітних сімей: дорослий - 300 рублів, дитячий - 200 рублів

У парку розваг «Герої Парк» ваша дитина точно відчує себе здатним на все

герої Парк

Якщо ваша дитина обожнює фентезі, героїку і інші популярні фільми, то вам сюди . Всюди стоять величезні ляльки Супер Героїв вище людського зросту. Можна сфотографуватися з Халком, Капітаном Америкою, ролі Залізної людини, Дедпулу і іншими персонажами улюблених дітьми фільмів. Тут же діти можуть полазити по стінах, як людина Павук, поползать в мотузковому містечку і пограти в нові сучасні автомати. А для групи дітей професійний аніматор проведе розважальну програму. Також можна пострибати на батутах, пройти п'ятиповерховий лабіринт і перевірити свої надздібності на сілометрія.

Місце: ТРЦ «Грінвіч», вул. 8 Березня, 46, 3 рівень

Ціна: 1299 рублів (будні до 19:00), з 19:00 - 999 рублів, +1599 рублів (вихідні до 19:00), з 19:00 - 1299 рублів

ФентазіГрад

У ФентазіГраде діти точно не занудьгують, адже вони будуть самі задіяні в процесі

В чарівному парку діти не тільки зустрічаються з героями казок, а й вчаться тому, що і не кожен дорослий вміє робити. У творчих мастрескіх хлопці печуть кекси, піцу і гамбургери, будують табуретки, стріляють з лука, відправляються в захоплюючі експедиції і шукають артефакти. Освоюють професії, заробляють гроші і витрачають їх там же. Також для малюків в ФентазіГраде проходять захоплюючі концерти, на яких їм точно нудно не буває. А можна і самому виступити на сцені в гарному костюмі.

Місце: ТРЦ «Грінвіч», вул. 8 березня, 46, 3 рівень

Ціна: 400 рублів за дві години - будні, 800 рублів за дві години - вихідні, дорослий - 250 рублів (супроводжуючий)