Куди піти в Бресті в вихідні 13-14 червня

У майбутні вихідні можна помилуватися тропічними метеликами, зв'язати шарф на публіці, сходити на концерти або «закрутитися в спогадах» танцювального вечора.

У цей уїк-енд можна навідатися в Брестський обласний краєзнавчий музей, де до 20 вересня експонується (з 10.00 до 17.30) унікальна колекція комах з Книги рекордів Гіннесса під назвою «Пурхають квіти». Виставка перенесе в яскраві, крилаті світи: джунглі Нової Гвінеї, дощові ліси Амазонії, острови Південно-Східної Азії.

13 і 14 червня ще буде працювати (з 11.00 до 19.00) виставка живих тропічних метеликів, організована на 2-му поверсі кінотеатру «Білорусь». Тільки захопіть з собою віяло або газету, щоб обмахуватися - тропічні метелики люблять тепличні умови.

О 12.00 в суботу на бульварі Шевченка розпочнеться торжество, приурочене до Всесвітнього дня в'язання на публіці. Незвичайне свято відзначається щорічно з 2005 року в другу суботу червня. Озброюйтеся спицями, гачками і пряжею або просто приходите в якості глядача і подивіться на забаву, придуману паризької любителькою в'язання Даніель Лендес.

В той же день, 13 червня, брестская фолк-рок група ТеrraKod дасть концерт в КК «Театр танцю« Фантазія ». Початок концерту о 19.00.

У неділю можна довірити своє дозвілля Парку культури і відпочинку імені 1 Травня, безпосередньо його сценічному майданчику - театру естради. Тут відбудеться концертна програма, присвячена Дню інвалідів (початок о 10.30), концерт брестського ансамблю естрадно-спортивного танцю «Чорний лотос» (початок о 13.00). Завершить музичну програму дня танцювальний вечір «І закрутять нас спогади» з Брестським міським духовим оркестром (з 17.00 до 19.00).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.