Цими вихідними в Москві пройде осінній фестиваль журналу Seasons

2. 24 ВЕРЕСНЯ
  3. 25 ВЕРЕСНЯ
  4. 24 ВЕРЕСНЯ
  5. Семінар студії експериментальної журналістики «Завод» (1,5 години)
  6. 25 ВЕРЕСНЯ
  7. 24 ВЕРЕСНЯ
  8. 15:30 «Приватне життя Петра Виноградова», Олександр Мачерет, 1934
  9. 25 ВЕРЕСНЯ
  10. СПОРТ
  11. ТАНЦЮВАЛЬНИЙ МАЙДАНЧИК

Цими вихідними, 24 та 25 вересня, на території парку Горького пройде щосезону open-air фестиваль журналу Seasons . Захід займе територію навколо Піонерського ставка: на газонах побудують місто з картону, танцюватимуть ретро-танці, обмінюватися книгами і дивитися кіно. Особливо багато на фестивалі буде активностей для дітей.

ЇЖА

Фуд-корт фестивалю організовує мережу гастрономів «Глобус Гурме»: пригощати гостей будуть домашньою їжею з натуральних продуктів, серед страв значаться чак-чак, пироги, плов, пельмені, французькі сири, іспанська хамон і шоколад з Бельгії. Тут же можна буде купити їжу додому. Для дітей обіцяють спеціальне меню. Перекусити можна буде за стометровим дерев'яним столом, побудованим спеціально для Seasons архітектурним проектом «Міста».

ДІТИ

Для дітей на святі передбачена велика програма: театральні дитячі майстерні А. Епельбаум і О.Зейгер поставлять спектакль «Онєгін», а на майданчику «Ігри нашого дитинства» весь день можна буде грати в козаків-розбійників, вишибали, банки, «Один дотик» та інші.

Два дня в парку будуть відкриті дитячі творчі майстерні, з малюками працюватимуть співробітники «Школи Seasons», які навчать їх азам рукоділля.

Для тих, хто постарше, свою програму представлять московські музеї: в суботу - Дарвиновский музей, Літературний музей, Музей декоративно-прикладного та народного мистецтва і «Вогні Москви». Паралельно з ними буде працювати Тимирязевский музей з програмою «16 музеїв в один день». Все неділю привчати до науки і мистецтва гостей свята буде Політехнічний музей.

24 ВЕРЕСНЯ

12: 00-16: 00 - Державний Дарвінівський музей. Екологічні заняття та ігри для хлопців і дорослих: пазли, «Хто залишив слід?», «Дізнайся і домалюй птицю», «Пух і пір'я» і ін. Вікторина для ерудитів «Динозаври». Семінар студії експериментальної журналістики «Завод» (1,5 години)
16: 00-18: 00 - Державний літературний музей. Літературознавці розслідуватимуть з дітьми походження назв вулиць Москви, грати в літературне лото, шаради, живі картини, складати вірші і робити закладки.

25 ВЕРЕСНЯ

12: 00-13: 00 - Фізико-хімічне шоу. Демонстрація хімічних дослідів: від спалювання заліза до заморозки рідким азотом.
13: 00-16: 00 - Майстерня автомобільного дизайну. Конструювання моделей автомобілів з картону.
13: 00-18: 00 - Лабораторія робототехніки. Майстер-клас з управління інтелектуальними конструкторами.

Крім того, два дні на території парку Горького буде розбитий намет музею «Експеріментаріум», де будуть ставити цікаві наукові досліди і проводити майстер-класи.

24 ВЕРЕСНЯ

Майстер-клас «Що навколо нас? Світ під мікроскопом »(1 година)
Семінар студії експериментальної журналістики «Завод» (1,5 години)
Інтелектуально-абсурдна гра «Мозгоклюй» (1,5 години)

25 ВЕРЕСНЯ

Інтерактивне вистава «Реактив-шоу» (45 хв)
Інтелектуально-абсурдна гра «Мозгоклюй» (1,5 години)
Семінар для тат і синів «Цікаві досліди» (1 година)

МАРКЕТ

На святі організують цілих п'ять маркетів. Екологічний рух «Ека» влаштує «Ялинковий базар», на ретро-майданчику будуть продавати вантажу, на дизайн-маркеті можна буде знайти всім відомі московські шоу-руми і роботи дизайнерів. Для дітей проведуть спеціальний дитячий секонд-хенд, а для школярів зберуть найцікавіші канцтовари.

Біля магазину «Республіка» в парку організовують справжню бібліотеку, де читальнею виступлять газони з м'якими пуфами, шезлонгами і стогами стіна - візитною карткою фестивалю Seasons.

КІНО

На майданчику Музею кіно покажуть спеціальну програму «КіноМосква», до якої увійдуть радянські фільми про столицю, найраніший з яких знято в 1928 році, найпізніший - в 1966-му. У суботу поза цією програмою, о 20:00, на великому екрані покажуть фільм Михайла Каліка «Любити».

Кадр з фільму «Будинок на Трубній», реж Кадр з фільму «Будинок на Трубній», реж. Борис Барнет.

13:00 «Будинок на Трубній», Борис Барнет, 1928
15:30 «Приватне життя Петра Виноградова», Олександр Мачерет, 1934
18:00 «Небо Москви», Юлій Райзман, 1 944

13:00 «Здрастуй, Москва!», Сергій Юткевич, 1945
15:30 «Син», Юрій Озеров, 1955
18:00 «Липневий дощ», Марлен Хуцієв, 1966

СПОРТ

Майданчик «Парад фізкультурників» проведе ряд ненудних спортивних вправ, які нагадають відвідувачам про шкільні уроки фізкультури і спортивних парадах на Красній площі. Крім вправ, тут можна буде пограти в пионербол, бадмінтон, городки і пінг-понг.

ТАНЦЮВАЛЬНИЙ МАЙДАНЧИК

• 13: 00-13: 20 - Майстер-клас із сальси
  • 13: 35-13: 45 - Майстер-клас по Чарльстоні
  • 14: 00-14: 20 - Майстер-клас по бугі-вугі
  • 14: 30-14: 45 - Конкурс на краще виконання бугі-вугі: батьки і діти
  • 14: 45-15: 00 - Летка-єнка по парку
  • 15: 00-15: 20 - Майстер-клас з танго
  • 15: 30-15: 45 - Конкурс на знання фільмів про Москву
  • 16: 00-16: 20 - Майстер-клас з вальсу
  • 16: 30-17: 45 - Конкурс на краще знання пісень про Москву
  • 17: 00-17: 25 - Майстер-клас по фокстроту
  • 17: 40-17: 50 - Конкурс на краще виконання фокстроту
  • 17:50 і до пізнього вечора - Вільне танцювання

Також на фестивалі буде спеціальна танцмайданчик для літніх людей, де буде грати ретро-музика і можна буде потанцювати бугі-вугі, твіст і фокстрот. Для тих, хто не зможе знайти собі партнера для танців, зробили послугу «Партнер напрокат»: біля стенду благодійного фонду «Настенька» за пожертвування вам запропонують танцюриста. Тут же можна буде придбати платівки фірми «Мелодія», а ввечері в суботу відбудеться патефонна вечірка Perdu Music.

Фестиваль журналу Seasons
Парк Горького, Піонерський ставок
24-25 вересня, 12: 00-21: 00
Вхід: 500 руб. Дітям до 10 років і пенсіонерам - безкоштовно
Фотографії: gardener.ru

Екологічні заняття та ігри для хлопців і дорослих: пазли, «Хто залишив слід?